In de vroege ochtend is een woning aan de Sewnarainweg volledig in vlammen opgegaan. De melding van de brand kwam omstreeks 02.15 uur binnen bij het politiebureau De Nieuwe Grond via het Command Center, waarop agenten onmiddellijk uitrukten naar het opgegeven adres.
Bij aankomst bleek het huis reeds in lichterlaaie te staan. De bewoonster, die zich op dat moment in de woning bevond, verklaarde tegenover de politie dat zij kort voor het uitbreken van de brand thuis was aangekomen. Terwijl haar echtgenoot al lag te slapen, bleef zij nog enige tijd in de woonkamer. Niet lang daarna hoorde zij een krakend geluid uit de richting van de garage. Toen zij poolshoogte nam, zag zij vlammen in een van haar autobussen.
Het echtpaar slaagde erin enkele voertuigen uit de garage te rijden, maar terwijl zij hiermee bezig waren, sloegen de vlammen over naar de woonkamer. Binnen enkele ogenblikken stond het gehele pand in brand. Twee autobussen zijn volledig in de vlammen opgegaan, terwijl een ander voertuig brandschade heeft opgelopen.
De brandweer arriveerde kort na de melding en begon direct met bluswerkzaamheden. Ook medewerkers van de storingsdienst van de Energiebedrijven Suriname (EBS) waren ter plaatse om het elektriciteitsnet af te sluiten en verdere risico’s te beperken.
De afdeling Forensische Opsporing is ingeschakeld om onderzoek te verrichten naar de oorzaak van de brand en om eventuele sporen veilig te stellen. Vooralsnog zijn er geen aanwijzingen van opzet.
Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan. De getroffen woning is verzekerd tegen brandschade.
- PSA-dienstverlening gedigitaliseerd: snellere aanvraag en a…..
- Regenachtig weer blijft nog aanhouden..
- Arbeider overlijdt door vallende boom in Matawai-gebied..
- President Trump sluit gratieverlening voor rapper Sean ‘Did…..
- Antoinette Betsy Hasselbaink (Betsy) (90) Diemen 28-5-2025..
- Brunswijk moet bedanken om voor Simons te stemmen..
- Vermiste stembiljetten in Wanica bleken blanco: onderzoek n…..
- Arbeider overleden door omvallende boom..
- Lijstduwer NDP: “Bouterse zou trots zijn”..
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- President Santokhi: ‘Niemand uitsluiten bij coalitievorming…..
- Breaking: NDP en ABOP bereiken akkoord over coalitie..
- Cubaanse man zwaargewond na aanrijding; bestuurder gearrest…..