Bijkans acht maanden na zijn laatste gevecht staat Donovan Wisse op 14 juni weer in de ring. De 28-jarige Surinaamse kickbokser verdedigt tijdens Glory 100: Day Two in Ahoy, Rotterdam zijn wereldtitel in het middengewicht tegen Michael Boapeah.
ADVERTENTIE
Het gevecht is een rematch van de partij tussen Wisse en Boapeah in november 2023. Wisse won toen een gelijkopgaand gevecht na vijf ronden van elk drie minuten op punten van de 25-jarige Ghanees.
‘Dreamchaser’, zoals de bijnaam van Wisse luidt, jaagt in het gevecht met Boapeah op zijn twaalfde overwinning op rij. De laatste keer dat de Surinaamse vechter een partij verloor, is inmiddels al meer dan zes jaar geleden. In december 2018 moest hij zijn meerdere erkennen in de Turk Ertugrul Bayrak.
Wisse won daarna vier partijen op rij, waarna hij in april 2021 ten koste van de Tunesiër Yousri Belgaroui de vacante wereldtitel in het middengewicht veroverde. Die titel heeft hij sindsdien vijf keer met succes verdedigd, de laatste keer tijdens Glory 96 in december vorig jaar tegen de Duitser Sergey Braun.
Als de huidige vorm van Boapeah een indicatie is, zal het voor Wisse geen gemakkelijke taak worden om zijn titel voor de zesde keer met succes te verdedigen. De Ghanees won zijn laatste vijf gevechten op rij, waaronder een recente overwinning op de Roemeen Stefan Latescu, twee weken geleden.
- Ravaksur plus bereidt acties voor; geld dient op tafel gele…..
- Minister Ramadhin: Nefroloog Goerdat inde onterecht tiendui…..
- Minister Ramadhin beschuldigt DNA-kandidaat van aannemen va…..
- Minister Ramadhin opent politieke aanval op nefroloog Goerd…..
- Amafo reageert op klacht Chas Mijnals: ‘beschuldiging is be…..
- ‘Zusterteams’ Yelyco op koers voor eerste klasse finale..
- Concubinaat en buitenvrouwen: tussen recht en realiteit..
- Milieu Effecten Analyse niet meer gratis..
- Hoofdstembureau Sipaliwini ontvangt stembiljetten..
- Vrijspraak Henk Rommy voor moord is definitief..
- Reyme: “Campagne zonder invloed van kapitaalkrachtigen”..
- Aptijt viert 30 jaar met jubileumfeest in Paradiso Amsterda…..
- Wie is Michael Ashwin Adhin?..
- Als reactie op de aanvallen van India is Pakistan nu een gr…..
- Voorbereiding op olie- en gasboom: Suriname moet scholing e…..
- ‘Oliesector biedt zowel kansen als bedreigingen’..
- Eerste zending stembiljetten naar Sipaliwini..
- ECD stuit op niet-gekeurde weegschalen bij supermarktcontro…..
- COVAB en HAN bundelen krachten voor sterkere zorgopleidinge…..
- Multitasker Meredith Joeroeja: ‘Foto’s en video’s liggen in…..
- Suriname bouwt aan duurzame toekomst..