PARAMARIBO — Tien winkeliers in Paramaribo en Wanica hebben een “ernstige waarschuwing” gehad van de Economische Controledienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ). Tijdens controlewerkzaamheden werden namelijk vervallen producten op de schappen aangetroffen. De ondernemers kregen de opdracht om de vervallen producten onmiddelijk ter plaatse te vernietigen of terug te sturen naar de leveranciers.
Bij supermarkt H.T. aan de Catharina Sophiastraat ging het om vijf flessen leak repair spray, bij supermarkt V. aan de Saramaccastraat om dertig pakken noodles en twintig pakken Dreamy cookies, bij supermarkt T.Y. aan de Mr. P. Chandishawweg om drie pakken Frosted Flakes en drie pakken chocolate creams, bij supermarkt J. aan de Pisangradjaweg om acht blikken Good Bury Sweet Corn Omela en acht blikken gesuikerde melk en bij A.W. supermarkt aan de Commissaris Weythinghweg om zes blikken Omela gesuikerde melk, waarvan de houdbaarheidsdatum al was verstreken.ADVERTISEMENT
Bij supermarkt Y.Y. aan de Commissaris Weythinghweg zijn zeven spuitbussen Matabocheeras Forte SV verwijderd. Aan de Straustraat bij supermarkt X.Y. ging het om achttien blikken Dee Thai Coconut Milk, vijf blikken Flevo Trade-tomatensaus, één fles Sishado Indo-marinade, twee blikken leverpastei en 21 pakken Dyna’s sandwich cream cookies. Bij supermarkt Z. aan de Jacques Gompertstraat ging het onder meer om negen pakken Instant Goreng, bij A.J. supermarkt te Leiding 11A om zes blikken Royal Hills green peas, tien pakken kremali koekjes, negen blikjes milcow gesuikerde melk en één blik millait poedermelk en bij supermarkt Y.M. aan de Welgedacht B-weg om twaalf pakken Festival strawberry, acht pakken wafersz, dertien pakken noodles, drie pakken Jelly en drie pakken Cremè Bite-koekjes.ADVERTISEMENT
Tijdens de controle werd ook nagegaan hoe de kassasystemen en weegschalen functioneren. Gebleken is dat de supermarkten beschikken over een kassasysteem dat voldoet aan de wettelijke vereisten of in afwachting zijn van een nieuw systeem, dat al is besteld. Bij de prijscontrole van basisgoederen werd vastgesteld dat de prijzen binnen de wettelijk vastgestelde winstmarges vallen.
- Man dringt Poolse universiteit binnen met bijl..
- Jules Albert Wijdenbosch (83) Paramaribo 30-4-2025..
- Jacqueline Elisabeth (74) Amsterdam 4-5-2025..
- Zwarte rook, geen paus gekozen bij eerste stemming in concl…..
- Mathoera: verandering bij defensie zichtbaar..
- Inhoudelijke behandeling Money Laundering-zaak K.C. start 5…..
- Campus Village bij AdeKUS opgeleverd: stap naar toegankelij…..
- Studenten leggen onderwijsproblemen voor aan president..
- Column: Positieve mindset..
- Dorpsbestuur Pokigron legt knelpunten voor aan president..
- Op weg naar 25 mei: Santokhi sluit zichzelf bij voorbaat ui…..
- Santokhi heeft geen moeite met ambities van partijgenoten..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..