Werknemers van de Bond Personeel bij Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (BPSBB) hebben vandaag het werk neergelegd. De bond meldt dat de staking voortkomt uit het feit dat het stichtingsbestuur weigert de algemeen directeur mandaat te verlenen om collectieve arbeidsovereenkomst (cao)-onderhandelingen te voeren met de vakbond.
Volgens de BPSBB beschouwen de werknemers dit als een ernstige schending van hun rechten en belangen. “Het weigeren van een mandaat voor onderhandelingen toont een gebrek aan respect voor de vakbond en de positie van de werknemers,” stelt het bondsbestuur in een verklaring.
De bond benadrukt dat er geen dispensatie wordt verleend, wat betekent dat alle werknemers deelnemen aan de staking en er geen uitzonderingen worden gemaakt. De situatie kan gevolgen hebben voor het beheer en toezicht op de Surinaamse bossen.
De vakbond zegt de ontwikkelingen nauwgezet te volgen en zal de media en betrokken partijen op de hoogte houden van verdere stappen.
- Atompai op 8ste plek op NPS kandidatenlijst: “deze positie …..
- $ 3.8 miljoen investering in dagbehandelunits en medisch ap…..
- Verkiezing Ramdin als secretaris-generaal OAS ‘bitterzoet…..
- President Santokhi schenkt boot aan Kroonenburg voor betere…..
- Verdachte schietincident Nickerie achter slot en grendel..
- Technical Support Consultant..
- Guyana vraagt ICJ om Venezolaanse verkiezingen in Essequibo…..
- Plein: ‘Onderwijs en ondernemerschap sleutel tot vooruitgan…..
- Verdachte aangehouden, die via etenswaren drugs het cellenh…..
- SBB-directie ontdekt onregelmatigheden bij houttransport..
- IMF verwacht 3% groei Surinaamse economie..
- President Santokhi overhandigt boot aan gemeenschap van Kro…..
- President Santokhi feliciteert minister Ramdin met historis…..
- Politiek analist Betterson verwacht grote verrassing van A2…..
- Regio Bijstand Team-West houdt verdachte van schietincident…..
- Suriname en IMF voeren gesprekken ter afronding van de nege…..
- Verdachten aangehouden voor poging tot inbraak..
- Iskah Ramin Legiman..
- Iskah Ramin Legiman..
- Argentinië rouwt om 16 doden door overstromingen..
- Voortijdige dood..