PARAMARIBO — In verband met ceremoniële plichtplegingen bij de vernoeming van het politie bureau Nieuwe Haven naar Herman E. Gooding bureau dinsdag worden enkele voorzorgsmaatregelen getroffen.
A) Het rijverkeer zal tussen zes uur ’s morgens en twaalf uur ‘s middag op de Havenlaan Zuid gedeeltelijk worden afgesloten.
B) Het vrachtverkeer zal voor het betreden van de Dr. Jules Sedney Terminal gebruik moeten maken van Poort Zuid aan de Abattoirweg. Dit betekent dat Poort Zuid tot twaalf uur in de middag als in- en uit poort zal dienen. Na twaalf uur wordt de situatie genormaliseerd en zal Poort Noord wederom als in-poort gebruikt worden.
C) Het Noordelijke deel van de Havenlaan Zuid zal tot twaalf uur als een twee richtingsweg fungeren. Op dit weggedeelte zullen uitsluitend personenauto’s worden toegelaten.
D) Met betrekking tot de afdelingen rijexamen en rijbewijzen zal de dienstverlening naar het publiek toe op die dag, pas omstreeks twaalf uur in de middag aanvangen in plaats van het gebruikelijk tijdstip van zeven uur ‘s morgens.
Indachtig uw inlevingsvermogen verwacht het Korps Politie Suriname in samenspraak met Havenbeheer en andere belanghebbende actoren, dat een ieder tijdig voorzorgsmaatregelen zal treffen, rekening houdend met het bovenstaande. Gevraagd wordt de aanwijzingen van de politie stipt op te volgen.
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..
- Joan Nibte wil zich kandideren voor DNA..
- Staatsolie-directeur: “Brandstofleveringen naar het binnenl…..
- Tooy leidt SV Transvaal naar zege op SV Broki..
- Inter Moengo Tapoe verliest met 3-1 van SV Notch..
- Ravaksur stuurt brief naar regering over stroomtariefverhog…..
- Olieprijs stijgt door zorgen over aanbod..
- USD 20 miljoen uit Saudi Fund for Development voor elektric…..
- Kansloze partijtjes roeren zich..
- Verkiezingen mei 2025: Gewijzigd kiesstelsel, veranderde pr…..
- Kritische reflectie bij symposium ‘Statuut, onafhankelijkhe…..
- Overeenkomst van US$ 20 miljoen met SFD voor verbetering el…..
- Suriname ondergaat eerste evaluatie van implementatie VN-ve…..