PARAMARIBO — In verband met ceremoniële plichtplegingen bij de vernoeming van het politie bureau Nieuwe Haven naar Herman E. Gooding bureau dinsdag worden enkele voorzorgsmaatregelen getroffen.
A) Het rijverkeer zal tussen zes uur ’s morgens en twaalf uur ‘s middag op de Havenlaan Zuid gedeeltelijk worden afgesloten.
B) Het vrachtverkeer zal voor het betreden van de Dr. Jules Sedney Terminal gebruik moeten maken van Poort Zuid aan de Abattoirweg. Dit betekent dat Poort Zuid tot twaalf uur in de middag als in- en uit poort zal dienen. Na twaalf uur wordt de situatie genormaliseerd en zal Poort Noord wederom als in-poort gebruikt worden.
C) Het Noordelijke deel van de Havenlaan Zuid zal tot twaalf uur als een twee richtingsweg fungeren. Op dit weggedeelte zullen uitsluitend personenauto’s worden toegelaten.
D) Met betrekking tot de afdelingen rijexamen en rijbewijzen zal de dienstverlening naar het publiek toe op die dag, pas omstreeks twaalf uur in de middag aanvangen in plaats van het gebruikelijk tijdstip van zeven uur ‘s morgens.
Indachtig uw inlevingsvermogen verwacht het Korps Politie Suriname in samenspraak met Havenbeheer en andere belanghebbende actoren, dat een ieder tijdig voorzorgsmaatregelen zal treffen, rekening houdend met het bovenstaande. Gevraagd wordt de aanwijzingen van de politie stipt op te volgen.
- Israël en Hamas Akkoord over Gevangenenruil tijdens Wapenst…..
- “Mi ede weri in a strafoso”..
- Paus Franciscus Opgenomen in Rome vanwege Luchtweginfectie..
- Hoofdziekenhuis van Haïti verwoest door brand te midden van…..
- Directeur SBB gaat rechtzaak aanspannen tegen leden van het…..
- Groene Ontwikkelingsstrategie overstijgt regeertermijnen..
- Hoogleraar Rampersad doet aangifte tegen Santokhi..
- Bronto Somohardjo wil dialoog over erkennen gay huwelijk..
- A20, PRO en DOE formaliseren samenwerking..
- Staatsolie: ‘Chevron start dit jaar boringen in Blok 5’..
- ‘Migranten hebben grote impact op Surinaamse arbeidsmarkt…..
- Gajadien: ‘wettelijk beperken dat politici grond of natuurl…..
- Suriname zes kerstnummers rijker..
- Rechtspositie nieuw personeel Huize Ashiana rond..
- Man aangehouden ter zake zware mishandeling..
- Yellow Birds timmert 62 jaar aan de weg..
- Volksgezondheid doet er alles aan om denguegevallen onder c…..
- Jeugdraad weer compleet na installatie van Gayen Maes..
- Private sector bundelt krachten voor ontwikkeling van local…..
- Verbod grond- en concessiebezit politici: Voor een eerlijke…..
- Presidentiële werkgroep ondersteunt verbeteringen Huize Bet…..