Aanstaande maandag lijkt Albert Ramdin, Suriname’s minister van Buitenlandse Zaken, een historische overwinning te behalen in Washington in zijn race om Secretaris-Generaal van deze internationale organisatie te worden, nu zijn tegenkandidaat Rubén Ramírez Lezcano zich heeft teruggetrokken uit de race.
Ramdin kreeg gisteren ook de steun van Costa Rica, Ecuador en de Dominicaanse Republiek. Deze drie landen sloten zich aan bij Brazilië, Bolivia, Chili, Colombia en Uruguay, die eerder deze week ook al hun steun uitspraken voor Ramdin.
Daarmee komt Ramdin officieel op 28 steunbetuigingen van de 32 landen die mogen stemmen. Dit betekent niet dat Ramdin automatisch gekozen is, en hij blijft voorzichtig optimistisch richting de verkiezingen van aanstaande maandag in Washington. Ook Canada heeft gisteren haar steun aan Ramdin uitgesproken.
In een eerder interview met de minister van Buitenlandse Zaken benadrukte Ramdin waarom de verkiezingen van aanstaande maandag historisch genoemd kunnen worden voor de Caribische Gemeenschap, als ook voor Suriname.
Morgenavond blikken wij in een exclusief interview terug op de race van de minister voor het OAS-leiderschap. Dit speciale programma, genaamd “Het vertrek van Ramdin,” is te zien op kanaal 4.2 om 18.45 uur.
- Israël wil economische relaties met Suriname verstevigen..
- Surinaamse poolbiljarters naar Guyana..
- Advies Nationale Loonraad: Armoedegrens SRD 9.921..
- De geur van k*lie en de stank van politiek racisme..
- Moedige Reactie na Seksuele Intimidatie in Uttar Pradesh..
- Media spelen cruciale rol in berichtgeving over zelfdoding..
- Minister Sewdien gaat in op klachten landbouwers..
- NLR overhandigd advies nieuw algemeen minimumuurloon aan mi…..
- Bezoek Zelensky aan Trump vroegtijdig beëindigd na felle wo…..
- Vrouw omgekomen bij ongeval met vrachtwagen bij servicestat…..
- Vrouw dodelijk aangereden aan de Mottonshooplaan..
- Expositie Sungu Kondre vertelt over gevolgen van de stuwdam…..
- Nog drie plunderaars ingerekend..
- PVP niet geregistreerd voor deelname verkiezing..
- Vermoedelijke onoplettendheid leidt tot aanrijding met dode…..
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..
- Dolphins Hotel en Casino in Commewijne officieel geopend..
- Jason Gummels ontheven uit functie na toetreding tot de NDP..