Terwijl de verkiezingen naderen, zien we helaas opnieuw hoe bepaalde politieke partijen in Suriname blijven teren op etnische verdeeldheid. In plaats van inhoudelijke oplossingen te bieden, gooien ze het op de etnische toer: Creolen, Javanen, Hindostanen, Marrons, etc. – alsof we nog in de jaren zeventig leven. In 2025 zouden we beter moeten weten.
ADVERTENTIE
Wij van Volkspartij Leefbaar Suriname (VLS) doen daar niet aan mee. Wij verlagen ons niet tot dat niveau. Voor ons is er maar één groep die telt: Surinamers.
Elke Surinamer – ongeacht afkomst, religie of achtergrond – is voor ons even waardevol. Wij praten niet over hokjes, maar over mensen. Wij maken geen beleid voor bevolkingsgroepen, wij maken beleid voor een land. Het landsbelang komt bij ons op de eerste plaats.
Na bijna vijftig jaar onafhankelijkheid is Suriname toe aan echt volwassen leiderschap. Leiders die niet verdelen, maar verbinden. Leiders die niet praten over loyaliteit aan etnische blokken, maar verantwoordelijkheid nemen voor het herstel van een land in crisis.
Want laten we eerlijk zijn: Suriname – rijk aan natuurlijke hulpbronnen, met amper 600.000 inwoners – zou moeten bloeien. Maar wat is er gebeurd? Regering na regering heeft het land verder achteruit geholpen. Wanbeleid, vriendjespolitiek en etnische belangenbehartiging hebben gezorgd voor armoede, frustratie en wantrouwen.
VLS wil die rotzooi opruimen. Het is tijd voor schoon schip. Tijd voor leiders die denken aan de toekomst van het hele land. Tijd voor beleid dat werkt voor alle Surinamers – voor herstel, opbouw en een eerlijke kans voor iedereen.
Wij geloven in een bloeiend Suriname, waar onze kinderen en kleinkinderen met trots kunnen wonen, werken en dromen. Een land waarin niemand wordt uitgesloten en iedereen telt.
Stem voor eenheid. Stem voor volwassen politiek. Stem VLS.
VLS Mediacommissie
- Surinaamse Voetbalbond onder druk na juridische stappen clu…..
- Na vertrek PL: VHP bevestigt toewijding aan regeerakkoord..
- VHP consolideert voorsprong in laatste peiling – Mathoera w…..
- ‘Standpunt Sova over inwerkingtreding nieuw Burgerlijk Wetb…..
- Sterke impuls voor ananasteelt in Suriname..
- Santokhi presenteert plannen voor tweede regeertermijn..
- Wat voor soort president heeft Suriname nodig?..
- Herman Jintie: “Uitvoering beleidsplan Medische Zending gro…..
- Eindelijk een vrouwelijke presidentskandidaat van allure..
- President en first lady ontvangen eerste oproepingskaart..
- HVB: Leegstandsheffing om verval Paramaribo tegen te gaan..
- Politie treedt op: bar rond middernacht gesloten te Rainvil…..
- ‘Soca to the Bone’ brengt ultieme carnaval vibe..
- PL per direct uit regering – ‘Regering ondermijnt rec…..
- Rechter beslist: Mag een callcenter de rust van een woonwij…..
- FIFA waarschuwt voor schorsing bij rechterlijke inmenging i…..
- PL houdt coalitie voor gezien..
- Breaking: Pertjajah Luhur stapt uit coalitie na verlopen ul…..
- FIFA waarschuwt: Rechterlijke inmenging in SVB-verkiezing l…..
- PL stapt uit regering: Ramsaran en Somohardjo dienen ontsla…..
- PL stapt uit de regering; minister Ramsaran dient ontslag i…..