Surinam Airways (SLM) heeft zondag opnieuw bekendgemaakt dat beide toestellen uit haar regionale vloot momenteel niet inzetbaar zijn wegens technische redenen. Hierdoor komt het eerder vluchtschema te vervallen.
Het gaat specifiek om vlucht PY481 en PY482, gepland voor maandag 21 april 2025, op de route Paramaribo–Curaçao–Miami en vice versa. De luchtvaartmaatschappij benadrukt dat passagiers voorlopig nog niet naar de luchthaven hoeven af te reizen. Er zal spoedig een update volgen met de nieuwe vertrektijden.
Surinam Airways biedt haar oprechte excuses aan voor het ongemak dat deze wijziging mogelijk met zich meebrengt. Reizigers die vragen hebben, wordt verzocht contact op te nemen met hun reisagent of een e-mail te sturen naar het callcenter via callcenter@flyslm.com.
De luchtvaartmaatschappij kampt al enige tijd met operationele uitdagingen, waarbij vertragingen en aanpassingen in het schema vaker voorkomen. De verwachting is dat de technische problemen spoedig verholpen worden en de dienstverlening kan worden hervat.
Opvallend is dat Surinam Airways niets op Facebook meldt van de technische problemen en het als gevolg daarvan stilleggen van haar regionale vloot, terwijl dit medium doorgaans wel wordt ingezet voor belangrijke mededelingen richting het reizend publiek.
- Glynis Terborg had niet verwacht dat lied zou winnen..
- Brand verwoest drie monumentale panden in Paramaribo..
- Meer dan mooie woorden is nodig..
- ‘Yogh Fontein’ slechts troetelnaam voor Vaillantsplein..
- Pompgemaal Morgenstond volledig gerehabiliteerd..
- Ori: “Geen betaling Cubaanse leerkrachten zonder geldige do…..
- Surinaamse onderscheiding voor Cees Verschoor..
- Vier panden in de binnenstad door brand verwoest; belendend…..
- Eigenaar Chyco Supermarkt: ‘Brandweer eerder deze week bij …..
- Modern pompgemaal moet wateroverlast Morgenstond verhelpen..
- Felle brand legt panden Henck Arronstraat in de as..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Reactie Onderwijs op Yogh Fontein…..
- Nurmohamed wederom gebelgd..
- Cubaanse leerkrachten ontvangen al maanden geen loon..
- Atompai en Blai slachtoffer van gewapende overval bij Naski…..
- Begraafplaatsen Paramaribo raken vol: Ruimtegebrek dwingt t…..
- Atompai, Jackson Blai en ander slachtoffer overvallen; Blai…..
- Cultuursymposium moet leiden tot duurzaam actieplan..
- KPS-commissie Veiligheid verkiezingen 2025: ‘Veiligheid ver…..
- Managing director Lucky Store: “Ik ben echt verbitterd”..
- Amoksi: “Brandweer niet toereikend uitgerust”..