De politieke alliantie A20, bestaande uit A20, DOE en PRO, heeft zich gisteren zonder problemen geregistreerd bij het Centraal Hoofdstembureau. Ook dat lukte De Nieuwe Leeuw (DNL) die samenwerkt met de KTPI. De Arena Politieke Partij (APP) doet voor het eerst een gooi naar een bestuurlijke rol. Maar daarvoor moet de partij nog wat zaken in orde maken, wat zeker zal gebeuren, aldus voorzitter Firosh Abdoelaziz.
Voor A20 staat vooral integriteit centraal, zegt PRO-voorzitter Gerold Sewcharan: de alliantie wil structureel afrekenen met wat ze noemt een ‘scheefgroei in de wijze waarop het land wordt gemanaged’.
Dharm Mungra, van de partijcombinatie DNL/KTPI, zegt dat het geen makkelijke verkiezingsstrijd zal worden. Hij is benieuwd naar de wijze waarop het kiesgedrag zich zal vertalen in het nieuw Kiesstelsel: naar het one man- one vote systeem.
Zo hebben zich al zes politieke organisaties en/of combinaties ingeschreven voor deelname aan de verkiezingen op 25 mei. Zes van de vijftien partijen die geregistreerd staan bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- Mathieu Wijdeven brengt veelzijdig kunstenaar G.G.Th. Rustw…..
- Strategische bundeling van private sector om maximale te ha…..
- Rechterlijk vonnis: Staat moet homohuwelijk accepteren..
- Vervallen noodles en ontbrekende kassasystemen..
- Advocaat Pick: ‘De mannen hebben gedaan wat ze moesten om d…..
- Nieuwe samenwerking opent deuren voor lokale ondernemers in…..
- VIDS: ‘Spoedbijeenkomst was desavouering traditioneel gezag…..
- ‘Leiderschap president en vicepresident, cruciaal geweest v…..
- Wegafsluiting ’s avonds bij kruising brug Saramaccaka…..
- Na uitspraak kantronrechter in kwestie CBB: ‘een ongelijkhe…..
- Jeugdraad Suriname compleet na installatie Gayen Maes..
- Dodelijke Botsing tussen Bus en Vrachtwagen in Zimbabwe: 24…..
- Israël en Hamas Akkoord over Gevangenenruil tijdens Wapenst…..
- “Mi ede weri in a strafoso”..
- Paus Franciscus Opgenomen in Rome vanwege Luchtweginfectie..
- Hoofdziekenhuis van Haïti verwoest door brand te midden van…..
- Directeur SBB gaat rechtzaak aanspannen tegen leden van het…..
- Groene Ontwikkelingsstrategie overstijgt regeertermijnen..
- Hoogleraar Rampersad doet aangifte tegen Santokhi..
- Bronto Somohardjo wil dialoog over erkennen gay huwelijk..
- A20, PRO en DOE formaliseren samenwerking..