Opnieuw heeft zich een schokkend incident voorgedaan, ditmaal aan de Kokrikilaan, waar een conflict tussen een man en een vrouw is uitgemond in een dodelijk drama. Volgens de eerste berichtgevingen heeft de man zijn partner om het leven gebracht en vervolgens zichzelf van het leven beroofd.
Het fatale voorval vond plaats in hun woning, maar de exacte toedracht wordt nog onderzocht door de politie. De man zou daarbij gebruik hebben gemaakt van een vuurwapen. Voorlopig zijn er geen verdere details bekend.
Buurtbewoners reageren geschokt en spreken van een tragedie die niemand zag aankomen. “We hoorden schoten, en even later brak er paniek uit,” vertelt een omwonende. “De politie was snel ter plaatse, maar het was al te laat.”
Eerder deze week vond een soortgelijk incident plaats aan de Bisoenweg, waar een ruzie tussen een stel eveneens fataal afliep. Een woordenwisseling escaleerde, waarna de verdachte zijn partner meerdere keren met een hamer op het hoofd sloeg. De vader van de verdachte probeerde in te grijpen, maar kon de slaapkamerdeur niet openen. Hij schakelde de moeder van het slachtoffer in, die enkele huizen verderop woont. Toen zij ter plaatse kwam, trof ze haar dochter roerloos en bebloed op de grond aan.
De verdachte vluchtte na de daad en werd later dood achter de woning aangetroffen. Ook in dit geval gaat de politie uit van zelfdoding.
- Santokhi: kansen AI optimaal benutten..
- Santokhi: AI is de realiteit..
- Aanpak problemen ex-Jungle Commando en gebieden..
- Gemeenschap Sipaliwini overhandigt Tareno-Ontwikkelingsplan…..
- Situatie Weg naar Zee baart Naipal nog steeds zorgen..
- WEINIG VERANDERD BIJ CENTRALE BANK..
- GRONDENRECHTENVERRAAD..
- Bewolkte lucht met af en toe wat buien..
- Grassalco en Volksgezondheid tekenen overeenkomst..
- Trump overweegt strengere sancties tegen Rusland totdat vre…..
- Chayenne Vos (23) Paramaribo 5-3-2025..
- Francina Overman (90) Wanica, Suriname 4-3-2025..
- Vrouwen wereldwijd eisen einde geweld en ongelijkheid..
- Inheemse gemeenschap uit Coeroeni Ressort bezoekt DNA..
- Kerkdijk: Onderwijs in crisis; ministerie blijft in gebreke..
- Vrouwen op Internationale Vrouwendag geëerd voor bijdrage a…..
- Brunswijk keurt uitjouwen Santokhi in Moengo af..
- Verontwaardiging over misleidende reportage D-TV Express..
- VLIEGTUIGEN VOL CUBANEN LANDEN OP ZANDERIJ..
- President wijst beroep PVP en NOP af..
- Santokhi installeert drie werkgroepen voor aanpak problemen…..