Opnieuw heeft zich een schokkend incident voorgedaan, ditmaal aan de Kokrikilaan, waar een conflict tussen een man en een vrouw is uitgemond in een dodelijk drama. Volgens de eerste berichtgevingen heeft de man zijn partner om het leven gebracht en vervolgens zichzelf van het leven beroofd.
Het fatale voorval vond plaats in hun woning, maar de exacte toedracht wordt nog onderzocht door de politie. De man zou daarbij gebruik hebben gemaakt van een vuurwapen. Voorlopig zijn er geen verdere details bekend.
Buurtbewoners reageren geschokt en spreken van een tragedie die niemand zag aankomen. “We hoorden schoten, en even later brak er paniek uit,” vertelt een omwonende. “De politie was snel ter plaatse, maar het was al te laat.”
Eerder deze week vond een soortgelijk incident plaats aan de Bisoenweg, waar een ruzie tussen een stel eveneens fataal afliep. Een woordenwisseling escaleerde, waarna de verdachte zijn partner meerdere keren met een hamer op het hoofd sloeg. De vader van de verdachte probeerde in te grijpen, maar kon de slaapkamerdeur niet openen. Hij schakelde de moeder van het slachtoffer in, die enkele huizen verderop woont. Toen zij ter plaatse kwam, trof ze haar dochter roerloos en bebloed op de grond aan.
De verdachte vluchtte na de daad en werd later dood achter de woning aangetroffen. Ook in dit geval gaat de politie uit van zelfdoding.
- Shata: Grote ontwikkelingen op komst in toerismesector..
- Chinese multinational Dalian International zal 4.5km lange …..
- Pg Paragsingh: Militair recht vraagt om delicate balans tus…..
- Uitslagen UEFA Champions League – Woensdag 5 maart 20…..
- Breaking: Paraguay trekt zijn kandidaat voor hoogste post O…..
- Metropolitan Police wil Holocaust-overlevende ondervragen o…..
- De Amerikaanse president Donald Trump verwierp een Egyptisc…..
- AOV met SRD 500 verhoogd..
- Regeringvergadering keurt sociale verhogingen goed..
- BIZA start gesprekken over oproepingskaarten met dc’s..
- Jeugd in Para krijgt kans op naschoolse activiteiten..
- ‘Olie- en gasinvesteringen Suriname kunnen oplopen tot USD …..
- Albert Ramdin krijgt brede steun voor kandidatuur OAS-secre…..
- 12 Pijlers, 13 ongelukken..
- Man brengt zwaar lichamelijke letsel toe aan collega buscha…..
- Korps Politie Suriname ondersteunt nationale voorleesdag..
- Kuldipsingh niet op voorlopige kandidatenlijst VHP; niet te…..
- Trainingen en gespecialiseerde hulpmiddelen onderdeel strij…..
- Amoksi koos woorden verkeerd: geen groepsverkrachting maar …..
- Yelyco eerste finalist U15-meisjes volleybal play-off..
- President bereid behandeling wet grondenrechten op te schor…..