De website Suriname Kiest van Rumi Knoppel is opgezet met de bedoeling om politici een politiek cijfer toe te kennen, op basis van hun trackrecord. Een rekenmachine die gebruik maakt van artificial intelligence (AI) berekend vervolgens een cijfer. Volgens Knoppel worden openbare bronnen, waaronder berichten van mainstream media, gebruikt als data.
Het electoraat kan de geschiedenis van de kandidaten nagaan op de website. Maar, daarnaast zijn de kandidaat-politici beschermd tegen valse beschuldigingen gezien de website alleen met officiële en bewijsbare data werkt. Knoppel benadrukt dat het in deze niet gaat om een stemadvies aan het electoraat.
Er zijn vier criteria binnen de beoordelingscriteria: Integriteit, Deskundigheid, Communicatieve Vaardigheden en Track Record. Knoppel legt uit dat er een onderscheid gemaakt wordt tussen beproefde en onbeproefde politici. De beproefde politici zijn kandidaten die eerder parlementariër, minister, president of vice-president zijn geweest. Hun track record kan worden beoordeeld aan de hand van eerdere prestaties in een publieke functie.
De onbeproefde politici zijn kandidaten die zich verkiesbaar hebben gesteld, maar hebben nog nooit een officiële functie bekleed hebben in de politiek. Hun integriteit en capaciteiten worden dus beoordeeld op basis van hun achtergrond, opleiding en andere beschikbare informatie, maar ze hebben nog geen praktische ervaring in een bestuurlijke rol.
- Koniki: ‘Vroeg of laat zal ik er deel van uitmaken’..
- Dikan: ‘BEP doet niet aan vuilspuiterij’..
- De melting pot waarin alles hetzelfde smaakt..
- Eerbetoon aan onze zorghelden op de Dag der Verpleging..
- Gewapende overval op woning aan Mawakaboweg: bewoners onder…..
- Beeldmateriaal van politieoptreden betreft een geval van 20…..
- Man aangehouden in onderzoek naar verdachte uitreiking opro…..
- Claudia Marica-Redan op Dag der Verpleging: ‘U bent het klo…..
- Natio-spelmaker Pherai promoveert met HSV naar Bundesliga..
- Aanhouding na verdachte verstrekking oproepingskaarten..
- 𝘽𝙚𝙚𝙡𝙙𝙢𝙖𝙩𝙚𝙧𝙞𝙖𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 𝙥𝙤𝙡𝙞𝙩𝙞𝙚𝙤𝙥𝙩𝙧𝙚𝙙𝙚𝙣 𝙗𝙚𝙩𝙧𝙚𝙛𝙩 𝙚𝙚𝙣 𝙜𝙚𝙫𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 20…..
- Wet Arbeidsbescherming Gezin wordt geëvalueerd..
- Goudruzie mondt uit in schietpartij in Koffiekamp..
- Ravaksur Plus ziet voorlopig af van acties..
- Mooie mensen..
- Staat negeert vonnis rechter: advocaat dreigt met beslagleg…..
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..