Een gedeelte van de Indira Gandhiweg staat vanwege de aanhoudende regens blank. Het gaat om het weggedeelte tussen de Vredeslustweg I en Vredeslustweg II, nabij het CHM-gebouw. Deze wateroverlast brengt ook de nodige problemen met zich mee. Zo ontstaat er elke ochtend en middag een file van en naar Paramaribo.
Het hoge water genoodzaakt automobilisten hun gang te vertragen en zien bromfietsers zich ook haast verplicht om gebruik te maken van de autoweg, aangezien het water aan weerskanten hoger staat. Het is een situatie die zich pas de laatste paar jaar voordoet.
Buurtbewoners wijten dit aan het ongecontroleerd aanleggen van duikers en bouwen van betonnen bruggen over de Spoorsloot langs de Indira Gandhiweg. Zo zijn er ondernemers die een groot deel van de Spoorsloot hebben overdekt met betonnen overspanningen. De situatie is van dien aard dat het water op bepaalde plekken zelfs over de bruggen en overspanningen reikt.
De constructies bemoeilijken ook het schoonmaken van de Spoorsloot, iets wat sowieso al slechts sporadisch gebeurt, en belemmeren daardoor de doorstroming van het water. Overigens is een aannemer in opdracht van het ministerie van Openbare Werken (OW) onlangs begonnen met het ruimen van de waterweg.
Mitch K., een ondernemer die dagelijks gebruikmaakt van de Indira Gandhiweg, vraagt zich echter af waarom dit steeds weer tijdens de regenperiode gebeurt. Hij wijst op de blubber en het andere afval dat uit de sloot wordt gehaald en vervolgens vaak weken blijft liggen.
“Die goot wordt al niet regelmatig schoongemaakt. Als al dat vuil blijft liggen, kan het water toch moeilijk van de straat wegstromen,” merkt de man op. Momenteel lijkt het hemelwater echter van alle kanten te komen, vooral van de vele overwoekerde terreinen langs de Indira Gandhiweg. Het grotere gevolg is dat tal van zijwegen en percelen in deze omgeving te kampen hebben met wateroverlast.
- OM eist 8 jaar cel en geldboetes tegen 9 verdachten in coca…..
- Officier van Justitie treedt hard op tegen 546 kilo cocaïne…..
- 8 jaar cel geëist voor georganiseerde drugssmokkel via SLM-…..
- NDP: VHP zoekt redding in retoriek..
- OKB-lid Jadnanansing: Het was een moeilijke uitdaging..
- 8-jarige meisje vermoedelijk door twee tieners seksueel mis…..
- Scholing Abop-politici..
- Marinus Bee: “Geen sprake van verraad, ABOP staat pal achte…..
- OM waarschuwt tegen illegale valutatransport bij het reizen..
- Hooggerechtshof bevestigt celstraf voor Cristina Kirchner w…..
- SPWE rondt training ‘Begroting en Budgettering’ succesvol a…..
- Levensgevaarlijke kraters in Afobakaweg..
- Vrouw zwaar mishandeld in pension Paramaribo: bewusteloos o…..
- Update: 8-jarige meisje vermoedelijk door twee tieners seks…..
- Bee bereidt Adhin voor op voorzitterschap DNA..
- Ondernemer bij thuiskomst overmeesterd en mishandeld in won…..
- Infrastructuurprojecten centraal tijdens bezoek Nurmohamed …..
- VHP beraadt zich nu op leiderschap DNA en presidentsverkiez…..
- NDP over nieuw tijdperk: Samen bouwen aan Suriname..
- Ravaksur noemt directoraat Arbeid ‘degradatie van werkenden…..
- Meerdere skalians op het stuwmeer: ‘Brokopondo lijkt soms e…..