Het aannemingsbedrijf Tjongalanga N.V. is op zaterdag 2 augustus begonnen met wegwerkzaamheden aan de Watermolenstraat, op het traject tussen de Waterkant en de Henck Arronstraat. De uitvoering vindt plaats in opdracht van het Ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OW&RO) en duurt tot zondag 2 november 2025.
De werkzaamheden maken deel uit van het overheidsbeleid om de infrastructuur te verbeteren en de verkeersveiligheid te vergroten. In deze fase worden onder meer gronduitgravingen uitgevoerd ter voorbereiding op asfalteringswerkzaamheden.
Gedurende de werkperiode zullen delen van de straat volledig worden afgesloten voor verkeer. Het ministerie heeft tijdelijke omleidingsroutes ingesteld via zijwegen, die met verkeersborden worden aangegeven.
OW&RO benadrukt dat de voortgang van de werkzaamheden afhankelijk is van de weersomstandigheden. Bij aanhoudende regenval kan het werk tijdelijk worden stilgelegd of aangepast.
Weggebruikers worden opgeroepen om de verkeersmaatregelen strikt op te volgen. Het ministerie vraagt begrip voor het tijdelijke ongemak en benadrukt dat de veiligheid en een vlotte uitvoering van het project voorop staan.
The post Watermolenstraat tot november afgesloten voor werkzaamheden ..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo- Suriname 1-8-2025..
- MARLENE GETRUIDA BLOKLAND (66) District Wanica 30-7-2025..
- Landveld wil viertal doelstellingen gerealiseerd hebben in …..
- Staat trekt hoger beroep in zaak Van ’t Hogerhuysstraat i….
- Nationale Milieu Autoriteit moet zelfstandig opereren..
- Regering geeft binnen 2 à 3 maanden duidelijkheid over SLM..
- Tonnen aan geld en sieraden verdwenen uit kluis Narcotica B….
- GloRilla en T-Pain geëerd met speciale prijzen op BMI R&…..
- Taskforce ingesteld voor hervorming luchtvaartsectoren; reg…..
- Onderzoek bij Narcoticabrigade: in beslag genomen gelden ‘v…..
- Technische commissie ingesteld voor beveiligingsstandaarden.
- Tsang zet personen thuis die in juli in dienst zijn genomen…..
- Wat kan de diaspora meer bijdragen aan de ontwikkeling van …..
- Natin levert nieuwe lichting olie- en gasprofessionals af..
- Ministerie van Jeugdontwikkeling en Sport: ‘Leave no one be…..
- Zesjarige verdrinkt in Saramaccakanaal..
- Hof van Justitie stelt oordeel over vervolging Hoefdraad ui…..
- Concacaf-avontuur Transvaal snel voorbij..
- OM: Fysiek meer dan USD 10.000 vervoeren is strafbaar zonde….
- Gracia Valies – Ormskirk: veel nodig om onderwijs op poten …..
- Buurtbewoners Commissaris Weythingweg hekelen vestiging Gol…..