Rui Wang (VHP) wil zich in zijn nieuwe termijn in De Nationale Assemblee opnieuw inzetten voor de versterking van productie en ondernemerschap in Suriname. Daarnaast wil hij zich actief bezighouden met het verbeteren van de veiligheidssituatie in het land.
Terugblikkend op de vorige regeerperiode, die volgens hem gekenmerkt werd door diverse uitdagingen, stelt Wang dat verhoging van de productie en verdere ontwikkeling van ondernemerschap essentieel zijn om de druk op de valutavoorraad te verlichten. “Dat zal leiden tot meer inkomsten voor het land,” benadrukte hij tijdens de buitengewone zitting van DNA.
Wang gaf aan dat hij in de afgelopen periode al enkele projecten heeft kunnen realiseren, waaronder trainingen voor landbouwers. Hij toonde zich niet ontevreden over het ondernemersbeleid van de regering-Santokhi. “Er zijn fondsen gecreëerd om de sector te ondersteunen,” aldus de volksvertegenwoordiger.
Voor de komende regeerperiode pleit hij ervoor dat ondernemers blijvend toegang krijgen tot de juiste middelen om hun productiecapaciteit te vergroten. Wang waarschuwde tot slot voor een te eenzijdige focus op de olie- en gassector: “De kunst is om meerdere sectoren duurzaam te ontwikkelen, zodat Suriname structureel voldoende inkomsten blijft genereren.”
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op Expo 2025 in Japan..
- Juridische status Production Sharing Contract: hybride mode…..
- Naast het minimumloon is ook de vaststelling van leefbaar l…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op expo in Japan..
- Boete verhoogd voor niet overgedragen verkochte voertuigen …..
- VHP: Simons weigert dialoog en kiest voor polarisatie in Su…..
- Vandaag veel meer zon, regen neemt af..
- GenWise Conference 2025 verbindt vier generaties op de werk…..
- Poetin blijft weg van BRICS-top in Brazilië vanwege arresta…..
- Patricia Etnel (49) Paramaribo 22-6-2026..
- Simons: Geen verdere onderhandelingen in coalitie, ook niet…..
- Technische storing slaat operatie-afdeling Dikonessenhuis l…..
- Yellow Birds-coach Rigters: ‘We zijn duidelijk de beste vol…..
- Anil Jagroep: “ISO-certificering wordt onmisbaar voor Surin…..
- Column: Geduld!..
- Santokhi heeft reeds bewilligd voor toelating in DNA..
- BESCHOUWING — De (on)zin van al die vrije dagen..
- BEP-kandidaat-minister Landveld: overheid moet efficiënter …..
- Regering en gezondheidsbonden bereiken akkoord over loonree…..
- Inflatie laag, maar prijsdruk blijft voelbaar in specifieke…..
- Yelyco-captain Balkaran na vierde volleybaltitel op rij: ‘I…..