Albert Ramdin de afzwaaiende minister van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) heeft vanmorgen zijn stem uitgebracht bij stembureau 75 aan de Flustraat. ‘We gaan allemaal hard moeten werken om gezamenlijk het land vooruit te brengen’, zegt hij.
Over de ambities van Krishna Mathoera voor het presidentschap, zegt Ramdin dat de VHP intern moet bespreken hoe om te gaan met twee personen die presidentskandidaat willen zijn. Er moet volgens hem een procedure doorlopen worden vanaf de partij tot het parlement.
Ramdin vertrekt morgen naar de Verenigde Staten van Amerika. Hij is onlangs gekozen als secretaris-generaal van de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS). De OAS-waarnemersmissie is ook in het veld. Er zijn 28 mensen uit 15 landen in Suriname om te kijken hoe het gaat bij het stemmen. Gaan de stembureau’s optijd open, is verloop om te stemmen vlot, hoe staat met de algehele organisatie van de verkiezingen, zijn enkele van de punten waarop gelet wordt.
De OAS-missie zal uiteindelijk een rapppot uitbrengen over de bevindingen, vertelt de chief van de OAS missie.
- President Santokhi: “Het wordt een feestdag van onze democr…..
- Suriname zet screeningposten op in grensgebied in aanloop n…..
- NDP eist stopzetting publicatie via app..
- Test verkiezingen..
- Saskia Walden had gelijkwaardigheid en eerlijkheid verwacht…..
- Noboa belooft bij inauguratie moorden te verminderen in Ecu…..
- Lothar Boksteen legt stemprocedure uit..
- VHP: Verkiezing is feestdag van onze democratie..
- Adhin: “Regering-Santokhi verantwoordelijk voor 115 schanda…..
- President: Stem met trots, niet met haat..
- President Santokhi roept op tot waardige en vreedzame verki…..
- Rusland: ‘Niet 750 dollar, maar duizenden voor elke Surinam…..
- ABOP presenteert deel verkiezingsprogramma tijdens slotmass…..
- NOOIT MEER PAARS, ZE HEBBEN HUN KREDIET VERSPEELD!..
- LASTERCAMPAGNES BLIJVEN HET POLITIEKE TONEEL DOMINEREN..
- Ministerie van Financiën verduidelijkt kernpunten van het R…..
- A20: ‘We gaan verrassen’..
- Seniorenburgers in Nickerie ontvangen eerste RVI-bijdrage..
- Dasai: “Stedenbouwkundige wet is verouderd en moet dringend…..
- In Memoriam: Stanley Richenel Walther Hoever..
- Mathoera over verschil in visie bij de VHP: ‘may the best m…..