William Waidoe, voormalig parlementariër, is sinds de regeringswisseling in 2020, minder zichtbaar geweest op politiek vlak. Hij heeft zich gefocussed op zijn onderneming in Nickerie. Hij staat momenteel op nummer 46 van de kandidatenlijst van de Nationale Democratische Partij (NDP) voor De Nationale Assemblée. Hoewel hij aanvankelijk niet van plan was terug te keren in de actieve politiek, besloot hij vanwege de oproep vanuit de samenleving om toch weer deel te nemen. Hij ambieerde eigenlijk een bestuurlijke functie.
Waidoe, die voorheen bij de Pertjajah Luhur (PL) was, stelt dat het overstappen naar een andere partij, nog vaak als taboe worden gezien. Hij benadrukt dat zijn politieke betrokkenheid draait om het volk. Zijn belangrijkste streven is om iedereen in de samenleving gelijke kansen te bieden.
Waidoe geeft verder aan dat de NDP de vorige verkiezingen verloor door arrogantie van enkele partijtoppers en een gebrek aan communicatie. ‘Mensen waanden zich God’, zegt Waidoe. Volgens hem is dat nu veranderd: de partij luistert weer en staat dichter bij het volk.
- Paraplantages: ‘President en VHP niet officieel ontvangen b…..
- Project Weg naar Zee niet stopgezet..
- Regering breidt Project Schoolbroodpakket uit naar 180 scho…..
- Simons: ‘We willen het beter doen dan deze huidige regerin…..
- Roemer: Suriname moet economische cultuur ontwikkelen en to…..
- President in dialoog met burgers en strategische beroepsgro…..
- Regering moet ook andere vormen van belastingen innen, zegt…..
- Sranan Lobi Dey: tijd voor eenheid en verbondenheid..
- Inbraak bij Kirpalani-magazijn: bewaker vastgebonden..
- Carolina Salimah Tjitrodipo..
- Ode aan de zorg: AZP eert verpleegkundigen en verzorgenden..
- Minister Nurmohamed zal geen ‘halve gebouwen of bruggen’ ac…..
- Cruciale stap in verdere ontwikkeling: De Arend krijgt form…..
- Woning van bushouder leeggeroofd bij inbraak, grote geldbed…..
- Bedrijfsleven nauwer betrokken bij vernieuwing beroepsonder…..
- Bedrijfsleven en ROM voeren een-op-een overleg..
- Wang: “Hypocriete vergelijking met China past niet bij Suri…..
- Wisse treft Boapeah in Glory-rematch..
- Politie houdt 18 verdachten aan tijdens operatie Delta Forc…..
- Wanhatti gaat van beperkte levering via generator naar 24-u…..
- Wereldwijde Alcoholmarkt Gedomineerd door Moutai en AB InBe…..