William Waidoe, voormalig parlementariër, is sinds de regeringswisseling in 2020, minder zichtbaar geweest op politiek vlak. Hij heeft zich gefocussed op zijn onderneming in Nickerie. Hij staat momenteel op nummer 46 van de kandidatenlijst van de Nationale Democratische Partij (NDP) voor De Nationale Assemblée. Hoewel hij aanvankelijk niet van plan was terug te keren in de actieve politiek, besloot hij vanwege de oproep vanuit de samenleving om toch weer deel te nemen. Hij ambieerde eigenlijk een bestuurlijke functie.
Waidoe, die voorheen bij de Pertjajah Luhur (PL) was, stelt dat het overstappen naar een andere partij, nog vaak als taboe worden gezien. Hij benadrukt dat zijn politieke betrokkenheid draait om het volk. Zijn belangrijkste streven is om iedereen in de samenleving gelijke kansen te bieden.
Waidoe geeft verder aan dat de NDP de vorige verkiezingen verloor door arrogantie van enkele partijtoppers en een gebrek aan communicatie. ‘Mensen waanden zich God’, zegt Waidoe. Volgens hem is dat nu veranderd: de partij luistert weer en staat dichter bij het volk.
- Beryl Vreden: ‘Het is droevig gesteld met ons leiderschap…..
- Regering geeft groen licht voor aanpak woningnood..
- Crimineel netwerk opgerold in Henarpolder: drugs en smokkel…..
- Marwina verrast SVV in U19-jongens volleybalfinale..
- Uitbraak vogelgriep in Brazilië leidt tot exportstop..
- AHKCO neemt intrek in nieuwe locatie..
- Santokhi zal bij verlies niet in DNA plaatsnemen..
- Verkiezingsdebat legt partijverschillen bloot: zorg, belast…..
- Achaibersing uit kritiek op Bouterse:..
- “Bedrieglijke redeneringen door politieke leiders”, zegt ps…..
- Eerste exemplaar speciaal ontworpen djogo voor president..
- Ongrijpbare bende slaat toe in binnenland: goudzoekers bero…..
- Caricom waarnemers missie voor verkiezingsobservatie..
- Markt Nieuw Nickerie wordt overspoeld door politieke partij…..
- Training klantvriendelijkheid luchthavenpersoneel om toeris…..
- Del Castilho: “Actie Bondru is slecht gevallen door gebrek …..
- GOw2 tijdelijk gesloten..
- Palm Boys bezorgt koploper Kampoe eerste verlies in tweede …..
- In strafzaak-Bordo: Verzoek vrijlating verdachte Jongaman a…..
- President stelt politiek gewin boven regels rechtsstaat..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 16 MEI 1998..