De leider van de Volkspartij voor Vernieuwing en Democratie (VVD), Alice Amafo, heeft op zondag 2 februari in een videoboodschap via haar Facebookpagina opnieuw een oproep gedaan aan het Surinaamse volk. Ditmaal kondigde zij een open volkskandidaatstelling aan voor geheel Suriname.
Amafo nodigt Surinamers die het land en het volk een warm hart toedragen uit om zich aan te melden als kandidaat voor de verkiezingen. Daarnaast worden burgers aangemoedigd om capabele personen te motiveren zich kandidaat te stellen. De VVD-kandidatenlijsten voor de ressortsraad (RR), districtsraad (DR), en De Nationale Assemblée (DNA) staan open voor het volk.
[embedded content]
Volgens Amafo leeft het Surinaamse volk, ondanks 50 jaar staatkundige onafhankelijkheid, nog steeds in armoede. Terwijl politieke leiders stabiliteit prediken, is er volgens haar al decennialang sprake van een ‘brain drain’ waarbij met name gekwalificeerde vrouwen in de zorg, het onderwijs en de vrije beroepen naar het buitenland vertrekken voor een beter bestaan.
Ze wijst erop dat ondanks de exploitatie van natuurlijke hulpbronnen zoals bauxiet, aardolie, hout en goud, de ontwikkeling van Suriname is uitgebleven.
Amafo stelt haar hoop op de mannen van Suriname en presenteert een krachtig beleid waarin mannen de leiding krijgen in de Surinaamse economie. Hiermee wil zij de structurele economische discriminatie doorbreken die Surinaamse mannen volgens haar al 50 jaar ervaren.
“Wanneer mannen op eigen initiatief willen ondernemen, worden ze door de overheid als illegaal bestempeld,” aldus Amafo.
De partijvoorzitter roept alle Surinaamse mannen op zich aan te melden voor de Volkspolitieke Dienstplicht van de VVD, waarmee zij hen wil voorbereiden om Suriname na 25 mei 2025 terug te nemen. Ze benadrukt dat de natuurlijke hulpbronnen van Suriname legaal door mannen geëxploiteerd moeten kunnen worden, zodat zij goedverdieners worden en zo het leven van vrouwen kunnen verlichten.
Amafo moedigt Surinaamse vrouwen aan de mannen te motiveren deel te nemen. Terwijl het zware werk voor de mannen is, zullen vrouwen volgens haar ondersteunen met management, administratie en lichter werk. Samen moeten zij bouwen aan een sterk en welvarend Suriname.
- Geld, sieraden en wapen buitgemaakt..
- Minister Landvreugd al na twee maanden op hete kolen..
- Jarige president stelt productiviteit centraal..
- Column: Borrelpraat no. 857..
- Vermiste vrouw terecht en gelijk in verzekering gesteld..
- Vermiste vrouwspersoon terecht, waarna gelijk aangehouden t…..
- Verdachte ter zake Overtreding Vuurwapenwet aangehouden..
- Herinneringserfgoed centraal bij Sophie Redmond-lezing..
- Jongerenproblematiek vraagt om dringende multidisciplinaire…..
- NDP en VHP nationaal en rechtsstatelijk?..
- Suriname gastland van de 15e ACTO-meeting..
- Onderdirecteur Financiele zaken Lands Hospitaal..
- Verpleegkundig Directeur Lands Hospitaal..
- Mohamed Safieroella Khan Sohrabkhan..
- Loods volledig in vlammen opgegaan..
- Beveiligingsmedewerker beroofd..
- MONUMENT SLACHTOFFERS SLM-RAMP TEN PROOI AAN VANDALISME..
- The Financial Times: Trumps tarieven veroorzaken paniek en …..
- Suriname gastland van 15e ACTO-meeting..
- Arbeidsinspectie constateert overtredingen wet in Nickerie..
- Startsein naschoolse activiteiten voor jeugdigen Commewijne..