In aanloop naar de algemene verkiezingen op 25 mei doet de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) een dringende oproep aan alle stemgerechtigden om bewust en goed geïnformeerd naar de stembus te gaan. Volgens de ondernemersorganisatie is dit verkiezingsmoment cruciaal voor de toekomst van Suriname.
“Stemmen is een grondrecht – en de ruggengraat van onze democratie. Elke stem telt. Uw stem maakt het verschil,” aldus de VSB in een verklaring. De organisatie roept burgers op zich te verdiepen in de programma’s van politieke partijen, kritische vragen te stellen, en de dialoog over de toekomst van het land niet uit de weg te gaan.
De VSB benadrukt dat Suriname behoefte heeft aan leiderschap dat zich inzet voor transparantie, goed bestuur en integriteit. Een duidelijke langetermijnvisie richting 2050, duurzame en inclusieve ontwikkeling, en economische diversificatie worden genoemd als essentiële pijlers voor een stabiel en welvarend Suriname.
Ook het belang van een voorspelbaar en aantrekkelijk ondernemingsklimaat wordt onderstreept. De organisatie verwijst hierbij naar de ‘B-Ready’-indicatoren van de Wereldbank, die als maatstaf dienen voor de mate waarin het beleid en de regelgeving ondernemen bevorderen.
Volgens de VSB is een sterke toekomst slechts mogelijk met samenhangend beleid dat niet alleen economische groei stimuleert, maar ook sociale ontwikkeling ondersteunt en het milieu beschermt. “Dat vraagt visie, daadkracht en betrouwbare instituties,” stelt de vereniging.
Tot slot roept de VSB op tot een gezamenlijke inzet voor een rechtvaardig, weerbaar en welvarend Suriname. “Laat uw stem horen. Laat uw stem tellen. Suriname, stem bewust – stem voor de toekomst. Met visie. Met vertrouwen. Met verantwoordelijkheid.”
The post VSB roept kiezers op tot bewuste keuze bij verkiezingen 2025 ..
- President Santokhi installeert commissie voor modernisering…..
- Bromfietser komt om het leven na ongeval op Brownsweg..
- Van SRD 2000 naar SRD 11.660: de echte impact van inflatie …..
- Uruguayaanse oud president José Mujica overleden..
- Parlementsvoorzitter Bee: ‘We hebben doelen gesteld en die …..
- Meten is miljoenen waard: Suriname zet volgende stap in man…..
- Geslaagde eerste editie Sranan Lobi Dey..
- LEUGENS EN MISLEIDING..
- Sol Suriname wijst valse beschuldigingen van de hand..
- Het blijft nog even regenen..
- Financiën reageert op beschuldigingen betreffende SOL Surin…..
- Brit die vastzat voor moord na 38 jaar vrijgesproken..
- Rita S Mungra (62) Haarlem 10-5-2025..
- Sjerita Urmia Williams (70) Paramaribo 9-5-2025..
- Taxiën door de politiek: 77-jarige blijft werken zolang ze …..
- BONDRU-campagne bekritiseerd door OPTSU-voorzitter Imran Ta…..
- Brunswijk aanvaardt uitdaging van Akiemboto: “Zeg maar waar…..
- Bee: Er is veel bereikt, maar ook ruimte voor verbetering..
- Politiek-analist Hardeo Ramadhin: afgelopen met “goedkope z…..
- Financiën en Planning herkent niets in verhaal klokkenluide…..
- Algoe: “President heeft in vijf jaar geen enkele maatregel …..