De Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) organiseert op 28 februari aanstaande, een discussieavond in de Ballroom van Hotel Torarica. Tijdens deze bijeenkomst staan de onderwerpen goed bestuur, transparantie en de vereiste cultuur centraal. De avond begint om 19.00 uur en belangstellenden dienen zich vooraf te registreren via de daarvoor bestemde link.
De avond wordt geopend met een inleiding door Gaetano Best, waarna een paneldiscussie volgt met deskundigen uit diverse sectoren. De VSB benadrukt dat goed bestuur de ruggengraat vormt van duurzame ontwikkeling en essentieel is voor zowel economische groei als maatschappelijke vooruitgang.
Noodzaak van goed bestuur
Goed bestuur en transparantie spelen een cruciale rol bij het versterken van de economie en het tegengaan van corruptie. De VSB zet zich in om deze waarden te bevorderen en roept alle belanghebbenden op om verantwoording en inclusieve besluitvorming als speerpunten te hanteren. Volgens de organisatie is het naleven van internationale normen en het versterken van instituten van groot belang om vertrouwen te wekken bij zowel binnenlandse als buitenlandse investeerders.
Met deze discussieavond hoopt de VSB bewustwording te vergroten en concrete oplossingen te formuleren voor de uitdagingen rondom good governance en transparantie in Suriname.
The post VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en transparantie ..
- Gaslevering met enkele dagen vertraagd..
- De verwaarlozing van het André Kamperveen Stadion..
- Kamer van Koophandel Suriname-Guyana ontkent verband met ‘f…..
- Traditioneel gezag afwezig tijdens bijeenkomst over Chinalc…..
- Guyana kwaad om ‘verkeerde’ Surinaamse kaart tijdens IBC 20…..
- Presentatie verkiezingswerkstructuur en -cyclus..
- Gajadien: ‘We gaan alles doen om het land te redden’..
- Twee dagen geen quorum voor DNA-vergadering..
- NAKS OPENING SUNGU KONDRE TENTOONSTELLING OVER DE VERDRONKE…..
- “Netanyahu is onze grootste, rampzalige president van…..
- Shimara Jap in top 10 verkiezing Miss Universe Zuid-Holland…..
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..