De Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) organiseert op 28 februari aanstaande, een discussieavond in de Ballroom van Hotel Torarica. Tijdens deze bijeenkomst staan de onderwerpen goed bestuur, transparantie en de vereiste cultuur centraal. De avond begint om 19.00 uur en belangstellenden dienen zich vooraf te registreren via de daarvoor bestemde link.
De avond wordt geopend met een inleiding door Gaetano Best, waarna een paneldiscussie volgt met deskundigen uit diverse sectoren. De VSB benadrukt dat goed bestuur de ruggengraat vormt van duurzame ontwikkeling en essentieel is voor zowel economische groei als maatschappelijke vooruitgang.
Noodzaak van goed bestuur
Goed bestuur en transparantie spelen een cruciale rol bij het versterken van de economie en het tegengaan van corruptie. De VSB zet zich in om deze waarden te bevorderen en roept alle belanghebbenden op om verantwoording en inclusieve besluitvorming als speerpunten te hanteren. Volgens de organisatie is het naleven van internationale normen en het versterken van instituten van groot belang om vertrouwen te wekken bij zowel binnenlandse als buitenlandse investeerders.
Met deze discussieavond hoopt de VSB bewustwording te vergroten en concrete oplossingen te formuleren voor de uitdagingen rondom good governance en transparantie in Suriname.
The post VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en transparantie ..
- Regering versoepelt hypotheekvoorwaarden: Meer Surinamers a…..
- Stop de ghetto-discussie, begin met werken..
- PRESIDENT BRUNSWIJK..
- BRANDSTOFCRISIS BIJ POLITIE..
- Boksteen geeft uitleg over meest belangrijke wijzigingen in…..
- Brandstofvoorziening naar binnenland stilgelegd op bevel va…..
- Ecuador: Kans reëel dat Daniel Noboa verkiezingen wint..
- Transvaal blijft perfect in Suriname Major League..
- Tweede ronde volkstelling start na uitdagingen in eerste fa…..
- Open brief aan de dc van Paramaribo Noord -Oost..
- ‘Surinaamse’ drugscrimineel maakt deal met justitie in Nede…..
- Regering en Centrale Bank realiseren doorbraak in betaalbar…..
- Chauffeur bakkerij beroofd van SRD 2 ton..
- PLCP versterkt Surinaamse bedrijven voor kansen in olie- en…..
- Minister Landvreugd: “Ik blijf minister na maandag”..
- RVI-PROGRAMMA: MOOI, MAAR TEVEEL RUIS EN TE WEINIG TRANSPAR…..
- PRESIDENT RUSLAND..
- Santokhi vraagt 28 zetels bij komende verkiezingen..
- Bewolkt maar grotendeels droog..
- Politie pakt 614 verdachten op in januari: Sterkere aanpak …..
- Zeker 40 doden bij busongeluk in Mexico..