De Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) en het UN Global Compact Network Caribbean hebben een belangrijke ontmoeting gehad. Het doel hiervan was om de samenwerking tussen de twee organisaties te verkennen en de rol van de private sector in duurzame ontwikkeling te bespreken.
VSB-directeur Kamlesh Ganesh gaf een uitgebreide presentatie over de werking van de vereniging. Hij lichtte daarbij de democratische structuur van de organisatie toe. De VSB ondersteunt bedrijven niet alleen op economisch gebied, maar ook op sociaal vlak, door partnerschappen te onderhouden met organisaties zoals de ILO en andere lokale en internationale instellingen.
Een belangrijk onderwerp van de activiteit was de rol van de VSB in het bevorderen van de Sustainable Development Goals (SDG’s). Er werd gesproken over het bewustmaken van de private sector over deze doelen en de noodzaak voor sociale dialoog en samenwerking met de overheid om de SDG’s te realiseren.
Een belangrijk aandachtspunt was het aansluiten van bedrijven bij het Global Compact. Er werd gesproken over de mogelijkheid om met de VSB verder contact te onderhouden inzake toekomstige ondernemingen van beide partijen. Deze ontmoeting markeert een belangrijke stap in het versterken van de samenwerking tussen de VSB en het UN Global Compact Network Caribbean.
- Optredens in Suriname vergden uitdagende omschakeling voor …..
- Suriname en Nederland versterken samenwerking in strijd teg…..
- Suriname en Nederland houden bilateraal drugsoverleg..
- OPTSU: Regering heeft IMF-inflatietijdbom opgebouwd..
- China verhoogt stimuleringsmaatregelen om economie te besch…..
- BilateraalDrugsoverleg tussen Suriname en Nederland verster…..
- 3-O benadering bij samenwerking ter vooruitgang van Surinam…..
- Stoelendans..
- Buschauffeur ingesloten na kapverwonding collega..
- Project ‘Sociaal-Agogische Vorming in Buurten, doorstart Bu…..
- EZ sluit overeenkomst voor innovatieve ontwikkeling en ICT..
- Obesitas aanpakken..
- Scheuren binnen OPTSU..
- Reactie op artikel: ‘Bezorgde burger luidt noodklok over ve…..
- Newsweek interviewt onderwijsminister Henry Ori..
- Ondanks complexe problemen, het gaat goede weg op bij Onder…..
- Sociale uitkeringen op de valreep verhoogd..
- Trump ontketent handelsoorlog..
- Sociale uitkeringen worden verhoogd..
- Pluimveebedrijven die ‘verduisterde’ machines kochten verli…..
- Duurzame samenwerking op komst: Azerbeidzjan en Suriname bu…..