De groep Transport van de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB), hield op vrijdag 15 augustus haar eerste bijeenkomst, onder leiding van groepsvertegenwoordiger Stefan Ferrier. Tijdens deze sessie werden diverse actiepunten besproken die de transportsector als cruciaal beschouwt om onder de aandacht van beleidsmakers te brengen.
Een van de belangrijkste onderwerpen was het onlangs gehouden Luchtvaartcongres, waarin mogelijke oplossingen voor de blacklisting-kwestie werden besproken. De focus ligt op het voorkomen van volledige isolatie van Suriname, aangezien dit een sneeuwbaleffect kan hebben op het totale bedrijfsleven in Suriname. Toekomstige bijeenkomsten met alle betrokken stakeholders zullen zich richten op dit hoogst urgente vraagstuk.
Daarnaast kwamen ontwikkelingen rond de overstap naar groene energiebronnen aan bod. Deelnemers deelden succesvolle voorbeelden uit de regio en bespraken, hoe soortgelijke initiatieven in Suriname geïmplementeerd kunnen worden. Deze overgang naar duurzamere energiebronnen wordt gezien als een kans om de transportsector toekomstbestendig te maken. Verdere bijeenkomsten tussen de VSB en relevante actoren staan al gepland, zodat de sector gezamenlijk kan werken aan oplossingen voor deze en andere dringende vraagstukken.
The post VSB bespreekt duurzame toekomst transport ..
- Schande..
- President en VP benadrukken eenheid bij viering 135 jaar Ja…..
- MINDER AMBTENAREN, HOUDEN ZO..
- Distributie schooltassen stichting Vrienden van Suriname ge…..
- President Simons ontdekt Kabinetten van de President in Nic…..
- SCHRIKBAREND LAGE EXAMENRESULTATEN..
- FinaBank houdt Financial Inclusion-sessies om financiële ge…..
- Baasaron roept op tot gezamenlijke inzet voor regionale ont…..
- Dalin Bakatia eerste LBO-leerling ooit geslaagd voor VH-exa…..
- LUCHTVAART LUCHTKASTELEN..
- ‘Dubbelspel’ van Frank Martinus Arion opgenomen in literair…..
- Surinaamse studenten strijden met ‘Açaiboosters’ op interna…..
- Minister Huur bezoekt Cabenda Dorp bij 50-jarig jubileum er…..
- LOOK WHO’S TALKING..
- VAN COMMISSIES NAAR CRISISTEAMS: A SYSTEEM KENKI?..
- Republic Bank tien jaar in Suriname..
- Ontwikkelingseconoom Mormon pleit voor strategisch beleid i…..
- BEP herdenkt Ingi Dey en Javaanse immigratie..
- HET WOORD ‘PRECAIR’ IS TERUG..
- Twee politiefunctionarissen voorgeleid in diefstalzaak..
- Albanese bende opgerold die tientallen tonnen cocaïne naar …..