Een woordenwisseling tussen een stel in een pension in Paramaribo is dinsdagochtend geëscaleerd in een brute mishandeling. De vrouw raakte zwaargewond en verloor later het bewustzijn op het politiebureau, waar ze aangifte probeerde te doen.
Volgens eerste berichten vond het incident plaats in een kamer van het pension, waar het stel tijdelijk verbleef. De ruzie liep volledig uit de hand, waarna de man zijn partner meerdere malen zou hebben geslagen. Ondanks haar verwondingen wist de vrouw zichzelf in veiligheid te brengen en zocht hulp bij het dichtstbijzijnde politiebureau.
Terwijl het slachtoffer haar verklaring aflegde, zakte ze plots in elkaar. De politie merkte op dat de vrouw hevig bloedde ten gevolge van de mishandeling. Een ambulance werd onmiddellijk opgeroepen. Hulpverleners boden ter plaatse eerste medische zorg en vervoerden haar met spoed naar het ziekenhuis.
Volgens bronnen is de vrouw momenteel buiten bewustzijn en in zorgwekkende toestand. Artsen houden haar situatie nauwlettend in de gaten.
De politie is direct een onderzoek gestart naar het ernstige geweldsincident. De vermoedelijke dader, haar partner, is nog voortvluchtig. Er wordt actief naar hem gezocht. Het onderzoek naar de toedracht en omstandigheden van de mishandeling is in volle gang.
- Voorganger C.L. ontkent dwang, erkent seks..
- Reactie op: ‘tralala’ naar ‘dadaa’ verandering?..
- Juspol-minister Amoksi viert jaardag in Opa Doeli..
- GUM AIR betreurt Europese beslissing, bevestigt naleving ve…..
- Chartervlucht ingezet voor gestrande passagiers SLM in Miam…..
- Korpschef Isaacs: “Keihard optreden tegen criminelen die sa…..
- Rovers zetten vuurwapen tegen hoofd van peuter bij woningov…..
- Hooglandrijst: Van cultureel erfgoed tot gezond alternatief..
- Verdachte na brandstichting te Pikin Saron aangehouden..
- Criminaliteitsgolf leidt tot spoedoverleg autoriteiten..
- Nieuwe trainers klaargestoomd voor muziekles in speciaal on…..
- Historisch: Natio na 48 jaar weer dichtbij WK..
- Extra aandacht voor vaders in tijdens ‘Papa Wiki 2025’..
- President Santokhi herdenkt slachtoffers vliegramp 1989..
- Venezuela uit felle kritiek op Trinidadiaanse premier na dr…..
- SLM kampt wederom met technisch probleem, vlucht naar Miami…..
- Drukte en toewijding bij offerfeest: Iedereen moest ten min…..
- Kleuren..
- Tembe Art Studio wordt nieuw leven ingeblazen..
- Criminaliteitsgolf noopt autoriteiten tot spoedoverleg..
- Lula draagt Palestijnse kufiyah tijdens bezoek aan Parijs..