De politie van het bureau Nieuw Nickerie heeft een zaak in onderzoek, waarbij de 27-jarige jonge vrouw W.S. vermoedelijk is gedrogeerd. Het slachtoffer deed op woensdag 12 maart 2025 aangifte op het voormelde politiebureau na een verontrustende ervaring. Volgens haar verklaring is zij op dinsdag 11 maart 2025 samen met haar ex-collega, de 35-jarige S.J., naar een winkel geweest om drank te kopen. Terwijl zij in de auto wachtte, ging S.J. de winkel binnen om drank te kopen, waarna het tweetal zich begaf naar de woning van de vrouw. Zij namen plaats op het terras alwaar de jonge vrouw uit een fles dronk die haar ex collega S.J. voor haar had gekocht. Kort daarna voelde ze zich duizelig, kreeg een wazig zicht en kon zich niets meer herinneren wat er daarna gebeurde. Toen W.S. de volgende ochtend wakker werd, zag zij rode plekken op haar lichaam, waardoor zij de politie aandeed voor het doen van aangifte ter zake.
Volgens het voorlopige onderzoek van de politie is op camerabeelden van de winkel duidelijk te zien dat S.J. het drankje dat hij voor de aangeefster had gekocht, opende en er vermoedelijk iets in deed voordat hij terugkeerde naar de auto. Uit een labtest heeft het verder onderzoek uitgewezen dat W.S. inderdaad was gedrogeerd.
Na voor verhoor te zijn ontboden, meldde de verdachte S.J. zich op zondag 16 maart 2025 aan bij de politie en werd direct aangehouden. Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte hangende het onderzoek op maandag 17 maart 2025 door de politie in verzekering gesteld.
Vrouw vermoedelijk gedrogeerd Korps Politie Suriname.
- Onweersbuien in de middag..
- Politie houdt 31-jarige aan die via etenswaren drugs in cel…..
- ‘Tapo’ aangehouden voor poging tot doodslag..
- Bezoeker verstopt drugs in eten arrestant..
- Venezuela beschuldigt ExxonMobil van lobbyen en omkoping in…..
- Thelma Jetty Bouman- Uiterloo (92) Amsterdam 7-3-2025..
- Shirley Joan Overman (60) Amsterdam 4-3-2025..
- Nieuwe premier Canada belooft een snelle overgang..
- SPA tevreden met plek kandidatenlijst NPS..
- Auto inbreker moet anderhalf jaar de bak in..
- Families Woedend Over Gebrek aan Scrutiny in PPE-deal...
- VS-leger operationaliseert hypersonische raketten..
- Column: Ondanks haat en nijd gekroond tot OAS-secretaris-ge…..
- Aviankoi: men vraagt dat de president weer naar Moengo komt..
- ‘Frank Essed was een edel mens’..
- VLS vist in vijver van de VHP..
- SPA en DRS werken samen met NPS voor een beter Suriname..
- Inaugurele speech Ramdin in OAS: Regionale eenheid vergrote…..
- Man schiet op twee personen in Nickerie en wordt weken late…..
- Man betrapt bij poging om drugs cellenhuis in te smokkelen …..
- India Versterkt Grensverdediging met Swathi-radars..