Een vrouw uit Peru is op het Indonesische eiland Bali gearresteerd nadat ze was betrapt op het smokkelen van 1,4 kilo cocaïne in een seksspeeltje en in haar ondergoed. Het speeltje had ze verstopt in haar geslachtsdeel.
De 42-jarige vrouw zit momenteel vast en wacht op een vonnis. Mogelijk wordt ze veroordeeld tot de doodstraf, meldt het Amerikaanse medium CBS.
De vrouw vloog vorige week dinsdag vanuit Qatar naar Indonesië. Op de luchthaven merkten douaniers haar op vanwege ‘verdacht gedrag’. Na overleg besloten ze de vrouw mee te nemen voor onderzoek. Ze wordt niet alleen beschuldigd van het smokkelen van cocaïne, maar ook van tientallen xtc-pillen.
De vrouw liet tijdens het politieverhoor weten te zijn ingehuurd door een man die ze had ontmoet op het dark web, een moeilijk te bereiken gedeelte van het internet. Voor de drugssmokkel zou ze naar eigen zeggen 20.000 dollar krijgen.
Indonesië staat erom bekend zeer zware drugswetten te hebben. Toch is de doodstraf al jarenlang niet meer uitgevoerd. In 2016 gebeurde dit voor het laatst. Toen werden één Indonesiër en drie Nigerianen door een vuurpeloton gedood.
- Structurele oplossing blijft uit: Albina totaal afhankelijk…..
- Minister Huur benadrukt morele plicht bij installatie nieuw…..
- 8-jarig kind overleden na waterscooterongeval bij recreatie….
- Twee verdachten aangehouden in afzonderlijke strafzaken.
- Wood Mackenzie verwacht meer olieboringen in Suriname dan i…..
- Surinaamse eenheid in de regen: King Koyeba op Kwaku..
- Forse huurachterstand dwingt ministerie TCT pand te verlate…..
- Juspol-minister onderstreept rol bonden en verdedigt integr…..
- Landveld: ‘Er is een grote huurachterstand’..
- Onderwijsvernieuwing als antwoord op tekort hoogopgeleiden..
- Monorath: ‘Er is nu extra aandacht voor het korps’..
- Cynthia McLeod presenteert Surinaamse klassieker in Brazili…..
- Surinaamse influencers vertrekken naar India voor internati…..
- Nieuwe naam voor JusPol in de maak: Monorath wil focus op v…..
- Herinner je je de Huajiang Canyon Bridge in Guizhou nog?..
- Ouders bezorgd over toegewezen school voor leerlingen OS Af…..
- Influencers vertrekken naar India voor internationaal uitwi…..
- Voorstel naamsverandering ministerie Justitie en Politie..
- Palestijnse generatie raakt vrijwel volledig toegang tot on…..
- Tsang wil alle informatie rond Van ‘t Hogeruystraat eerst o…..
- Ramautarsing: ‘Als je rijk wilt worden, word dan ondernemer…..