In Lelydorp is een vrouw met ernstige kapverwondingen aan het hoofd en buiten bewustzijn aangetroffen, nadat zij het slachtoffer werd van een gewelddadige aanval door haar ex-echtgenoot. De man, geïdentificeerd als Hendry, is tevens een neef van haar huidige partner.
Rond 11.00 uur ontving de politie melding van een kappartij op het genoemde adres. Bij aankomst troffen agenten een zwaargewonde vrouw en geschokte buurtbewoners aan.
Volgens verklaringen bevond het slachtoffer zich op het moment van het incident in haar woning. Ze kreeg onverwacht bezoek van haar ex-man, Hendry, waarop ze uit voorzorg de voordeur sloot. Ze sprak hem vervolgens via een geopend raam toe, terwijl ze zichzelf had bewapend met een houwer, uit angst voor agressie.
De situatie escaleerde toen de ex-man haar via het raam naar buiten trok en haar vervolgens met de houwer, waarmee zij zich wilde verdedigen, meerdere slagen op het hoofd toebracht. De vrouw zakte bewusteloos in elkaar.
De dader sloeg op de vlucht in een voertuig. Kort daarna arriveerde haar huidige partner, die verklaarde dat het voertuig toebehoort aan zijn neef – niemand minder dan de ex-partner van het slachtoffer, Hendry.
De 49-jarige vrouw is per ambulance van Surcad overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Haar toestand is op dit moment zorgwekkend.
De verdachte is nog voortvluchtig. De politie is een intensief opsporingsonderzoek gestart om hem zo spoedig mogelijk aan te houden.
- ECD laat vervallen producten vernietigen..
- Voormalig president Venetiaan viert 89ste verjaardag..
- Crypto kan zich verspreiden in pensioenfondsen..
- Column: Now, di w’woyo yagi..
- Bewustwording noodzakelijk om kinderarbeid uit te bannen..
- Energietop begonnen: Beleid lokale inhoud cruciaal voor eco…..
- Luchthavendirecteur Chotkan: “SLM sinds 2019 zware wanbetal…..
- Pensioenstelsel is toe aan hervorming..
- Santokhi: We hebben basis gelegd voor duurzame energie-econ…..
- Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger bespreken voortgang gezo…..
- Malaria-accreditatie Suriname in afrondende fase..
- NPS-congres geeft volgende week goedkeuring aan kandidaat v…..
- Olieprijzen: Iran-Israël crisis nog niet vergelijkbaar met …..
- Wi Tru Sranan en korpsen werken aan ‘Code of Conduct’..
- Arts die ketamine leverde aan acteur Perry pleit schuldig S…..
- Trump Mobile: Een Amerikaans gemaakte telefoon voor $499? E…..
- Politiefunctionaris aangehouden voor vermoedelijke betrokke…..
- VES blijft economie kritisch volgen bij volgende regeringsb…..
- Gelekte missive: heldendaad of landverraad?..
- Zeggen: ‘Dit is puur een pragmatische en opportunistische b…..
- SBM Offshore versterkt productie met nieuwste FPSO’s voor S…..