De 26-jarige passagiere S.H., die op het punt stond te vertrekken naar Barbados, werd zondagochtend 18 mei op de J,A. Pengelluchthaven aangehouden door de security van het Luchthavenbeheer. Ze werd vervolgens overgedragen aan agenten van politiebureau Zanderij, omdat bij haar visitatie onregelmatigheden waren aangetroffen.
In een King-pepermunt had de vrouw 92 rollen “pepermunt”, die echter een witte substantie bleken te bevatten gelijkende op cocaïne. In belang van het onderzoek werd het spul in beslag genomen en werd de vrouw overgebracht naar het Politiebureau Zanderij.
De afdeling Narcotica Brigade werd ingeschakeld en voerde een test uit waarin de substantie positief werd getest op cocaïne. De zaak werd overgedragen aan de afdeling Narcotica Brigade die het verder onderzoek zal verrichten.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werd de verdachte S.H. in verzekering gesteld.
Het onderzoek in deze zaak duurt voort.
- Security Alliance vraagt ontslagvergunning aan voor 70 werk…..
- India voert luchtaanvallen uit op Pakistan: spanning tussen…..
- Verdachte in milieuverontreinigingszaak stuwmeer vrijgelate…..
- Santokhi ziet koloniale wortels in racisme, ongelijkheid en…..
- Opleiding Wiskunde AdeKUS viert 10-jarig bestaan en streeft…..
- Santokhi: Achterstand nazaten Afrikanen door verdeel- en he…..
- Column: Discutabele discussie..
- Wang blij dat steeds meer Surinamers van Chinese afkomst in…..
- Mathoera versus Santokhi: titanenstrijd of toneelspel?..
- Brunswijk: “Zonder moeite behaalt ABOP al 4 zetels”..
- Rusland: ‘Als blijkt dat er issues zijn, zal er opgetreden …..
- Amafo betuigt steun aan Nationaal Leger met ‘Camouflagemars…..
- ABOP kiest voor eenheid: We zijn allemaal Surinamers..