De regering-Santokhi heeft met betrekking tot de economische situatie slechts het bloeden gestopt. Er is geen structurele verbetering tot stand gebracht. Verder is het zo dat elke regering de situatie in haar voordeel uitlegt. Dat zei econoom Winston Ramautarsing in gesprek met Sun WEB TV.
De NDP-regering liet in 2020 een compleet ontregelde economie achter met veel schulden. De regering-Santokhi trad aan, maar verbeterde de situatie niet. Volgens de econoom verslechterde de situatie juist voor de bevolking, hoewel de regering beloofde het land naar meer welvaart te brengen. Ons land groeit wel uit de crisis, maar dat verloopt langzaam.
Volgens Ramautarsing staat de huidige regering voor een uitdaging, maar heeft zij wel een beter uitgangspunt. Het land moet systematisch naar een hoger niveau worden getild. De tijd van enkel het bloeden stoppen moet voorbij zijn. Het huidige kabinet moet nu zorgen voor daadwerkelijke welvaartsverbetering, vindt de econoom.
Ramautarsing stelt verder dat het systeem transparanter moet worden, zodat duidelijk is wat de bestuurders doen. De gemeenschap wil weten waar het geld naartoe gaat.
- Geerlings-Simons: ‘Ik moet zeggen, de eerste week was goe…..
- Voornemen Misiekaba: Landelijke RGD-centra ’s avonds open o…..
- Gewapende beroving op goudconcessie in Nasaugebied..
- Sporkslede en Pinas redden eer Suriname op dag 1 Norceca Be…..
- Volksgezondheid in binnenland en medicijnendistributie cent…..
- Regering onderzoekt opties om schuldenlast te verlichten..
- VHP-fractie: DNA-vergadering niet-legitiem..
- VHP: DNA-vergadering niet legitiem..
- Toekomst Sheraldo Becker bij Real Sociedad onzeker..
- Luxe merken temperen prijsstijgingen nu rijke klanten terug…..
- Vergadering NIET legitiem, VHP participeert niet..
- Sampie grote afwezige in DNA; vergadering vindt geen voortg…..
- Vier verdachten aangehouden voor gewapende roofoverval aan ….
- Begroting 2025 bevat geen nieuw beleid; tekort loopt op tot…..
- Valse start DNA, coalitie kan geen quorum opbrengen..
- Toelating van acht nieuwe DNA-leden afgeblazen wegens gebre…..
- Geen quorum in DNA; nieuwe leden niet toegelaten..
- DNA verduidelijkt spoedvergadering en status Akiemboto..
- Teheran roept vakantiedag uit om waterverbruik te verminder…..
- Genevievre Jordan opnieuw in DNA: “Mensen hebben problemen …..
- Twee verdachten betrokkenheid moord op Rishi Parmessar vrij…..