PARAMARIBO – De voorbereidingen zijn afgerond voor de start van de bouw van het Hoofdbureau van Politie. Op het terrein op de hoek van de J.A. Pengelstraat en de Gemenelandsweg is de afgelopen weken gewerkt om alles gereed te maken voor de bouw. Het project is gegund aan 23rd Metallurgical Construction Group Co., hetzelfde bedrijf dat momenteel verantwoordelijk is voor de bouw van het nieuwe gebouw van het Ministerie van Volksgezondheid aan de Rode Kruislaan.
De regering heeft nog niet duidelijk gemaakt hoe de bouw van dit project gefinancierd zal worden, wat de bouw van het nieuwe hoofdbureau van politie precies zal kosten en binnen welke tijd het gebouw zal worden opgeleverd. De leiding van het Korps Politie Suriname heeft echter wel aangegeven blij te zijn dat er eindelijk een aanvang wordt gemaakt met de bouw van het hoofdbureau van politie, iets waarop zij al langer dan 20 jaar hebben gewacht. Het ontwerp van het nieuwe gebouw verschilt van het oude gebouw dat vorig jaar werd gesloopt en op hetzelfde terrein stond.
…[+]
De voorbereidingen zijn afgerond en vandaag wordt officieel gestart met de bouw van het hoofdbureau van politie op het terrein op de hoek van de J.A. Pengelstraat en de Gemenelandsweg.
- Suriname en CCRIF in gesprek over rampenbeheer..
- DNA lanceert Suriname Conservation Caucus..
- DOE/A20 presenteren techneut Andrew Baasaron als lijstrekke…..
- Xavier Dewassie door opschuiving in Jeugdraad Suriname..
- Dharm Mungra: “Wij hebben geen containers met voedsel nodig…..
- Leerlingen met gehoorbeperking willen niet afhankelijk zijn…..
- Bushouders roeren zich; eisen betaling en nieuwe tariefsaan…..
- Voedselpakketten uit India goedgekeurd voor consumptie..
- Maduro sluit grens met Brazilië en mobiliseert 150.000 mili…..
- Kwestie Pikin Saron: Kritische reflectie op rechtspraak..
- LBO-leerlingen kunnen voor het eerst VWO/havo-toelatingsexa…..
- Terugroepwet aangenomen in DNA, NDP-fractie stemt tegen..
- Suriname treedt toe tot ICCF Group voor bescherming biodive…..
- Lbo-leerlingen mogen deelnemen aan toelatingsexamen voor ha…..
- IMF: Economie Suriname groeit in 2028 met 55 procent door o…..
- LBO-leerlingen mogen nu ook toelatingsexamen VWO/HAVO maken..
- Anand Pattan en Vinodh Santokhi doen voor zevende keer dona…..
- Ministerie van Volksgezondheid doneert medische artikelen a…..
- De martelweg naar Nickerie: een verwaarloosde hoofdslagader..
- Staatsolie Raffinaderij weer operationeel na tijdelijke sti…..
- Santokhi waarschuwt voor afhankelijkheid van olie-inkomsten…..