Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “Ploegen hadden geen moeite met de speelvloer dus zo te zien is die goed ingeslagen.” Woorden van Antonie Manhoef, die samen met Chantal Karsters de touwtjes in handen had tijdens de vrouwen hoofdklasse volleybalontmoeting van vrijdagavavond. Yellow Birds was in de Ismay van Wilgen Sporthal in vijf sets de betere van de Scholen Volleybalvereniging (SVV): 22-25, 25-17, 23-25, 25-21, 15-8.
Hoewel de ontmoeting geen schoonheidsprijs verdiende, gelooft Manhoef dat die “een goede generale was op weg naar de play-off”. Het kunstveld wordt dit weekend getest en het ligt ook in de bedoeling het digitale scoresysteem te gebruiken. “De techniek heeft ons vandaag in de steek gelaten, maar morgen moet wel alles in place zijn”, belooft Manhoef in gesprek met de Ware Tijd. Spelerslijsten zullen op een tablet worden ingevuld en coaches zullen ook van een digitaal platform worden voorzien.
“Het was aan het begin wel even wennen, maar de captains Johnelle Jameson (Yellow Birds) en Tyra Griffith (SVV) hebben zaken goed kunnen overbrengen aan hun teams”
Simpele game
“Het was aan het begin wel even wennen, maar de captains Johnelle Jameson (Yellow Birds) en Tyra Griffith (SVV) hebben zaken goed kunnen overbrengen aan hun teams. Het was een simpele game, waarbij SVV wel een sterke opslag had. Yellow Birds daarentegen was niet op volle sterkte.” Bij de Gele Vogels ontbrak captain Chayenne Dankoor.
Belangrijk voor Manhoef en Karsters was om de balans, bij vooral de technische calls, erin te houden. “Het was al met al een makkelijke wedstrijd”, aldus de hoofdarbiter.
De openingsset was zonder meer de enerverendste, voordat het kijk- en speelniveau kelderde. Zoë Roethof bezorgde SVV de eerste setwinst middels een blok op Yellow Birds’ Gianina Stewart.
Abigale Winter hielp Yellow Birds de setstand uit een ace gelijktrekken, voordat ploegen weer om en om een set van elkaar afsnoepten. Tiziana Hek bezorgde de Gele Vogels de triomf vanaf de serveerlijn.
In de vrouwen eerste klasse B zette Lyzecks een 0-1 achterstand om in een 2-1 triomf op SVV: 19-25, 25-10, 15-1.
- LBGTO gemeenschap blij met uitspraak rechter..
- Quorumspook..
- Geen middelen voor aanschaf nieuwe server Nationaal Archief…..
- Minister Ramadhin onthult corruptie en fraude bij Armulov-r…..
- EZ ondersteunt ondernemingen met gericht trainingsprogramma..
- DOE-voorzitter: commissie van ethiek en integriteit zal kan…..
- Bekendmaking afsluiting kruising Industrieweg Noord..
- President Santokhi bezoekt begunstigden huisvestingsproject..
- Werkt de VES mee aan een concept van witwassen via de verko…..
- Organisaties bundelen zich voor verstevigen positie bedrijv…..
- Seksuele welzijn en HIV-gezondheidsbeurs op komst..
- Advocaat Nibte aan Kappalani: ‘Is het geen tijd dat je gaat…..
- Baby Police loopt scheldend zittingszaal uit..
- Amerikaanse overheid ontslaat duizenden ambtenaren in proef…..
- Presidentiële werkgroep onthult logo 50 jaar Srefidensi..
- Perceel Stg. Excellence Topsport Talentschool weer in boeze…..
- Logo, thema en programma voor viering 50 jaar onafhankelijk…..
- Zelensky: Geen vredesakkoord zonder betrokkenheid Oekraïne..
- Finabank N.V. helpt jongeren met tips en tricks van het ond…..
- Amerikaanse hulpprojecten Suriname stil na Trump-decreet..
- Vrijspraak van diefstal met geweld..