Het ministerie van Volksgezondheid heeft geconstateerd, dat particulier gevestigde huisartsen aanhechtend de aanvraag tot verlenging van hun vestigingsvergunning documenten meezenden.
Dit is niet langer nodig; om het afhandelen van de aanvragen tot verlenging van vestigingsvergunningen efficiënter te laten verlopen, heeft het ministerie het beleid versoepeld. Voor de verlenging van vestigingsvergunningen wordt derhalve verzocht slechts de volgende bescheiden te mailen naar secmin.volksgezondheid@gov.sr:
1.Verzoekschrift gericht aan de minister van Volksgezondheid;
een ingevuld inlichtingenformulier;
betalingsbewijs SRD 3.000, te voldoen bij de Centraal Betaaldienst. Dit bedrag mag ook per bankovermaking voldaan worden op het rekeningnummer DSB 1844784 t.b.v. de Centrale Betaaldienst;
betalingsbewijs SRD 2.000, te voldoen bij het ministerie van Volksgezondheid afdeling Begroting en Financiële Zaken;
bewijs van 30 accreditatiepunten.
Gelieve niet te mailen naar het e-mailadres registratie.volksgezondheid@gov.sr, dit e-mailadres is buiten werking.
Om ongerief bij de verzekeringsmaatschappijen te voorkomen en in het belang van de continuering van de huisartsenpraktijk, worden alle vergunninghouders erop geattendeerd, hun aanvraag tot verlenging ten minste vier weken voor de vervaldatum van de vestigingsvergunning in te dienen bij het ministerie van Volksgezondheid.
Nieuwe aanvragers
Ter verduidelijking zij vermeld dat aanvragers ten behoeve van nieuwe particuliere vestigingen ter exploitatie van huisartsenpraktijken, wordt verzocht de volgende bescheiden te mailen naar secmin.volksgezondheid@gov.sr :
Verzoekschrift gericht aan de minister;
ingevuld inlichtingenformulier;
plattegrond polikliniek;
bevoegdheidsverklaring;
diploma;
status indien u een rechtspersoon heeft.
N.b.: Nieuwe aanvragers zijn niet gehouden aan de beta-lingsplicht, deze geldt alleen voor de huisartsen die hun vergunning dienen te verlengen.
The post Volksgezondheid versoepelt beleid verlenging vestigingsvergunning particuliere huisartsenpraktijken ..
- Bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken te doen..
- Schadevergoeding padieboeren eindelijk uitbetaald..
- Suriname krijgt internationale award voor herstructurering …..
- Harriette Louise Loe – Liew..
- SWM 93 jaar: ‘Uitdagingen omzetten in kansen’ (2/slot)..
- Suriname ontvangt LatinFinance’s 2024 Award..
- President van Panama hekelt Amerikaanse ‘leugens̵…..
- Onvrede onder zorgmedewerkers: Financiële afspraken opnieuw…..
- Wilgo M. Pengel: Een pionier in multimedia en cultuurpromot…..
- Suriname houdt vast aan standpunt om geen visvergunningen t…..
- Hypocrisie NDP..
- Markoesateelt weer opgepakt door de regering..
- VHP niet principieel tegen samenwerking met specifieke part…..
- NAS versterkt culturele samenwerking met India..
- Surinaamse bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken t…..
- Stabiele internetverbinding voor scholen Lelydorp..
- Ideaal leiderschap; behoeften van een samenleving..
- Onthulling ‘Lezend Kind’ op Samuel Glocklerschool in Commew…..
- President Ali: “Suriname op drempel van transformatie, maar…..
- Afreximbank bereid investeren in Suriname aan te moedigen..
- Dienst Watervoorziening kampt met vervuilde waterinstallati…..