WANICA — De 69-jarige voetganger G.R. is vrijdag overleden, nadat hij van achteren werd aangereden door de 23-jarige autobestuurder P.R. De aanrijding vond plaats aan de Welgedacht B-weg. Het gewonde slachtoffer liet ter plekke het leven. Zijn ontzielde lichaam is overgebracht naar het mortuarium van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.
Volgens het Korps Politie Suriname kwam P.R. van de Magentakanaalweg toen hij om nog onbekende redenen van zijn rijstrook ging en op het weggedeelte kwam waar G.R. liep. De voetganger werd van achteren aangereden. Door de klap verloor de autobestuurder de controle over het stuur en botste hij tegen een elektriciteitsmast.
P.R. werd overgebracht naar de afdeling Verkeer van regio Midden. Hij is in het bezit van een geldig rijbewijs en vertoonde geen tekenen van alcoholgebruik. Omdat de 23-jarige als veroorzaker van de fatale aanrijding is aangemerkt, is zijn rijbewijs ingevorderd na afstemming met het Openbaar Ministerie. Zijn voertuig zal worden herkeurd. De zaak is overgedragen aan de Verkeersunit van regio Midden voor verder onderzoek en afhandeling.
- John Kenneth Maria Muller..
- ‘De Grote Boom’ fototentoonstelling brengt huidige generati…..
- Iran overweegt afsluiting Straat van Hormuz: risico op were…..
- VS beschikt over 13.600 kilo zware bunker-buster voor mogel…..
- Opnieuw explosie bij SpaceX: Starship gaat in vlammen op ti…..
- Drugszaak SLM gaat op 13 augustus verder met pleidooi..
- Poppetjes in de poppenkast..
- “President bevoordeelt partijloyalisten”..
- Minister Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger dr. Yafflo voer…..
- WIE BEWAAKT ONS VAN DE WAAKHONDEN?..
- Steun US$ 71,30 per kliniek moet digitalisering versnellen..
- Grootste Amerikaanse delegatie ooit aanwezig op SEOGS..
- Knack Music geeft traditionele Javaanse beats een moderne t…..
- Goudroof Sun Parklaan onthult duister complot..
- Oogarts Pawiroredjo kiest voor DNA; laat patiënten niet in …..
- King: “Nieuw kiesstelsel biedt ruimte, maar kiezers blijven…..
- ‘Havenproject Dordt moet economische motor worden van Comme…..
- Oud-president Venetiaan viert 89ste verjaardag..
- NDP-voorzitter Simons: Samenleving goed voorbereiden op oli…..
- ‘Geen alternatief voor inkomsten uit kleinschalige goudsect…..
- GranMorgu-project op koers: Eerste olieproductie in 2028..