Een tragisch verkeersongeval heeft vanmiddag het leven geëist van een voetganger aan de Welgedacht B-weg, ter hoogte van het Bihari ressort. Het incident vond plaats rond 14.15 uur en betrof een aanrijding tussen een personenauto en de voetganger.
Volgens de eerste informatie van de politie wilde de voetganger de weg oversteken toen hij werd geschept door een voertuig dat in de richting van de Magentakanaalweg reed. De klap was zo hevig dat het slachtoffer ter plaatse overleed aan zijn verwondingen.
De afdeling Verkeer Midden van het Korps Politie Suriname was snel ter plaatse en is momenteel bezig met het onderzoek naar de toedracht van het ongeval. De identiteit van het slachtoffer is nog niet vrijgegeven, omdat eerst de nabestaanden geïnformeerd moeten worden.
De bestuurder van de betrokken auto is aangehouden en onderworpen aan een blaastest, waarvan de uitslag nog niet bekend is. Het voertuig is in beslag genomen voor technisch onderzoek.
- Soni Claver Sanmoekmin..
- Standaardisatie, onderzoek en etikettering nodig voor expor…..
- Mobiliteit Defensie en Juspol wordt verder versterkt..
- ANDERMAAL..
- Man steekt ouderlijke woning in brand..
- Shaq.sr vaart andere koers in Nederland..
- VHP condoleert de NPS met overlijden van DNA-lid Patricia E…..
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..
- Oude voet..
- Meer investering nodig in menselijk kapitaal bij Meteorolog…..
- Ashwin Adhin zorgt voor paniek op de valutamarkt..
- VHP betuigt medeleven aan NPS na overlijden van parlementar…..
- Suriname: ‘de tantes en ooms’ als voedingsbodem…..
- Etnel mist nog net derde termijn in DNA..
- BESCHOUWING — Suriname verdient betere politici dan opportu…..
- President Santokhi: “Patricia Etnel was een gedreven en kun…..
- Minister Ori: “Gebrek aan vakdocenten schaadt onderwijsontw…..
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..
- Iran overweegt vergeldingsmaatregelen na grootschalige Amer…..