WANICA — De 59-jarige voetganger H.R. en de 51-jarige fietser M.P. zijn bij twee afzonderlijke aanrijdingen in het verkeer omgekomen. Waar het ontzielde lichaam van H.R. voor obductie in beslag is genomen, is het stoffelijke overschot van M.P. aan de nabestaanden afgestaan, meldt het Korps Politie Suriname op zijn website.
De politie van Livorno kreeg woensdag de melding van een ernstig verkeersongeluk aan de Martin Luther Kingweg. Daarbij was een voetganger aangereden door een auto, die werd bestuurd door de 59-jarige D.A.ADVERTISEMENT
De autobestuurder verklaarde dat hij de voetganger plotseling op de weg zag. Het was volgens hem te laat om nog te remmen. H.R., die vermoedelijk wilde oversteken, werd daardoor aangereden. Het slachtoffer overleed ter plaatse. Het onderzoek duurt voort.
Fietser
De Verkeersunit van regio Midden is belast met het onderzoek van de aanrijding, die de 51-jarige fietser M.P. het leven heeft gekost. De man werd vrijdag aangereden door een personenauto op de Indira Gandhiweg ter hoogte van de Welgedacht B-weg. Zwaargewond werd het slachtoffer met de ambulance afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, waar hij zaterdag overleed.
Uit het voorlopige onderzoek van de politie blijkt dat zowel autobestuurder I.G. als de fietser over de Indira Gandhiweg reed; de auto in de richting van Lelydorp, de fiets op het rijwielpad van het noorden naar het zuiden. Ter hoogte van de Welgedacht B-weg wilde M.P. vermoedelijk de weg oversteken. Volgens de politie moet hij niet hebben opgelet, met als gevolg de aanrijding.
- Man mishandeld en beroofd door gewapende verdachten in Comm…..
- Strikte regels voor stemmen bij volmacht..
- Suriname zet in op export biologisch geteelde ananas: ‘We z…..
- Verdachte milieuverontreiniging Stuwmeergebied voorlopig op…..
- Oud-president Wijdenbosch wordt zaterdag begraven..
- Kort geding over CHof-uitspraak auteursrechten ingetrokken..
- Bewoner en kleinkinderen ontsnappen aan woningbrand..
- Kelvin Koniki wordt morgen toegelaten tot De Nationale Asse…..
- Personeel PCS weer aan het werk na uitbetaling achterstalli…..
- 3 G: ‘Groei-Geld-Geef; Failliete politiek in ontwikkelingsd…..
- Chas Mijnals dient klacht in tegen Alice Amafo bij PG..
- Ramdin verwacht goede samenwerking met eerste vrouwelijke a…..
- Orie versus Burleson in titanenstrijd om damkampioenschap..
- Bond bij Security Alliance luidt noodklok over ontslagaanvr…..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd vanwege achterstallige …..
- Boekenkast deels afgebrand; vermoedelijk brandstichting..
- Optsu vraagt optreden tegen dragen militaire kleding door n…..
- Carney bot tegen Trump: ‘Canada is niet te koop’…..
- Santokhi: ‘wordt boos op de mensen die je in deze sh*t gepl…..
- Onafhankelijk Kiesbureau bezorgd over negatieve online camp…..
- Adhin doet boekje open: “Santokhi dacht dat het een eenvoud…..