PARAMARIBO — De 36-jarige M.O., die dinsdag in de late avond aan de Kwattaweg, ter hoogte van de Soekhanstraat was aangereden, is donderdag in de voormiddag overleden in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Het Korps Politie Suriname heeft daar vrijdag over gewag gemaakt op zijn website.
Na de aanrijding was de voetganger zwaargewond afgevoerd naar het hospitaal. Zijn toestand werd als kritiek beschreven. Na zijn overlijden gaf het Openbaar Ministerie de opdracht aan de politie om het ontzielde lichaam in beslag te nemen, zodat er obductie kan worden verricht.ADVERTISEMENT
Het onderzoek van de fatale aanrijding is in handen van de Verkeersunit van regio Midden. De veertigjarige autobestuurder G.V. had tegenover de politie van Kwatta verklaard dat de voetganger de weg was opgerend. Voordat hij aan de overkant was, keerde hij plotseling terug op de weg, waardoor de autobestuurder de aanrijding niet meer kon voorkomen. Door de slag belandde het slachtoffer meters verder op de weg.
Het rijbewijs van G.V. is ingevorderd. Na te zijn voorgeleid bij een hulpofficier van justitie werd hij heengezonden. Zijn Volkswagen is in beslag genomen door de politie, zodat het voertuig kan worden herkeurd. G.V. was niet onder invloed van alcohol meldt het KPS. Het dossier is voor verdere afhandeling opgestuurd naar het Parket.
- Surinaamse Boksbond in beweging..
- Simons: “Het Kabinet van de President is geen uitvoerend or…..
- Territoriaal belastingstelsel voor Suriname..
- Verdachte in verzekering gesteld door de politie voor verko…..
- Does Travel & Cadushi Tours viert 65-jarig jubileum met…..
- Nieuwe aanpak RGD eerste stap naar gezondere generatie..
- Grondlegger Hindipop overleden..
- ‘Bigi Boy’ treft ‘Wolf’ op 29 augustus in eerste DBX-titelg…..
- Kennismakingsbezoek en voorbereiding overdracht ministerie …..
- Alliantie voor Decent Work voor Personen met een Beperking …..
- Er komt absoluut geen kabinet van de ‘First Gentleman…..
- President Simons aan ministersteam: ‘Opdrachten komen allee…..
- Stembureaupersoneel dat zich terugtrok, wordt op blacklist …..
- Moord en zelfmoord in het Stuwmeergebied..
- Zoon slaat moeder met houten kruk op hoofd en mishandelt jo…..
- De PALU feliciteert het nieuwe leiderschap van Suriname..
- PALU feliciteert president Simons en vicepresident Rusland …..
- Pro-Russisch cybernetwerk opgerold..
- Buitenlanders vast voor illegale handel bedreigde diersoort…..
- “Fiscale discipline is geen keuze meer, het is noodzaak ..
- Onweersbuien in de late nacht..