Na meldingen van burgers uit het Kabalebo-gebied over gevaarlijke situaties bij meerdere bruggen op de route naar Apoera, is het verkeer in het westen van Suriname inmiddels weer volledig mogelijk.
Zowel de noodbrug over de Falawatrakreek als de brug over de Mozeskreek zijn hersteld.
Bij de brug te Falawatra ontstond onlangs een groot gat (zie foto top), vermoedelijk veroorzaakt doordat een boomstam in de fundering bezweek. Het lateriet daarboven spoelde vervolgens weg, wat een gevaarlijke situatie opleverde vooral voor het vrachtverkeer dat dagelijks van deze route gebruikmaakt. De situatie werd snel opgepakt door bestuursambtenaren en de beheerder van Openbare Werken in het gebied, waarna in samenwerking met lokale bedrijven werd overgegaan tot herstel.
Ook de brug over de Mozeskreek, die enkele weken geleden samen met die bij Van Ams was weggespoeld door de uitzonderlijk hoge waterstand, is volledig hersteld. Door de inzet van Wintrip International NV, actief in het gebied, kon met man en macht aan de brug worden gewerkt.
Dankzij de gezamenlijke inzet van meerdere bedrijven werd het herstel versneld uitgevoerd. Bijdragen varieerden van brandstoflevering tot het beschikbaar stellen van arbeid en zware machines.
Het districtscommissariaat Kabalebo, onder leiding van districtscommissaris Ashvin Nageswar, heeft in een verklaring alle betrokken partijen bedankt voor hun bijdrage aan het volledig herstel van deze vitale bruggen.
- Brooke Hogan over overlijden Hulk: ‘Je was mijn alles, papa…..
- Drake brengt show tot leven in ‘Ziggo Dome’ met dynamische …..
- Zes jarig jongetje verdrinkt in Saramaccakanaal; lichaam ge….
- Viering 135 jaar Javaanse Immigratie: ‘Towards a Bright Fut…..
- Yellow Birds pakt laatste play-offplaats mannenhoofdklasse …..
- Opmerkelijk – Nieuw soort wandelende tak mogelijk zwaarste …..
- Huiswerk voor DNA..
- Minister Brunings: “Ministerie bestaat al voor de helft, pr…..
- Grootste politieke rovers zijn best betaalde intellectuelen…..
- Oplichter vermomde zich als politieagent: celstraf voor ‘ag…..
- Directie EBS voert overleg met president..
- Zuid-Afrika start unieke anti-stroperijcampagne.
- Weetje van de dag – Vandaag in 1861: ’s Werelds eerste weer…..
- Nieuw-Zeeland maakt verbod op olie- en gaswinning ongedaan..
- Oostenrijkse EU-ambassadeur biedt ontslag aan na geruchten …..
- India krijgt historische Piprahwa-edelstenen terug na is te…..
- Suriname bereidt zich voor om postdiensten en e-commercemog…..
- Ministerie Jeugdontwikkeling en Sport: investeren in talent…..
- Ashanti en Nelly vieren eerste verjaardag van baby KK met a…..
- Backstreet Boys: Een iconische carrière van 30 jaar..
- Sidharth Malhotra en Janhvi Kapoor’s ‘Param Sundari’ krijgt…..