Na meldingen van burgers uit het Kabalebo-gebied over gevaarlijke situaties bij meerdere bruggen op de route naar Apoera, is het verkeer in het westen van Suriname inmiddels weer volledig mogelijk.
Zowel de noodbrug over de Falawatrakreek als de brug over de Mozeskreek zijn hersteld.
Bij de brug te Falawatra ontstond onlangs een groot gat (zie foto top), vermoedelijk veroorzaakt doordat een boomstam in de fundering bezweek. Het lateriet daarboven spoelde vervolgens weg, wat een gevaarlijke situatie opleverde vooral voor het vrachtverkeer dat dagelijks van deze route gebruikmaakt. De situatie werd snel opgepakt door bestuursambtenaren en de beheerder van Openbare Werken in het gebied, waarna in samenwerking met lokale bedrijven werd overgegaan tot herstel.
Ook de brug over de Mozeskreek, die enkele weken geleden samen met die bij Van Ams was weggespoeld door de uitzonderlijk hoge waterstand, is volledig hersteld. Door de inzet van Wintrip International NV, actief in het gebied, kon met man en macht aan de brug worden gewerkt.
Dankzij de gezamenlijke inzet van meerdere bedrijven werd het herstel versneld uitgevoerd. Bijdragen varieerden van brandstoflevering tot het beschikbaar stellen van arbeid en zware machines.
Het districtscommissariaat Kabalebo, onder leiding van districtscommissaris Ashvin Nageswar, heeft in een verklaring alle betrokken partijen bedankt voor hun bijdrage aan het volledig herstel van deze vitale bruggen.
- Man die vriendin Jihaneve Fitz-James doodde met 258 messtek…..
- Natuur kent geen afval – een oproep tot herwaardering van h…..
- Straatleven als spiegel van de samenleving: wat leren onze …..
- Vier Surinaamse geneeskundestudenten afgestudeerd op Cuba..
- President houdt spoedbijeenkomst met stakeholders luchtvaar…..
- Stanley Archibald Rellum..
- Anno 2025 mogen we desinformatie niet meer accepteren in Su….
- Lee Kuan Yew’s anti-corruptiemodel als voorbeeld voor presi…..
- Originele stormtrooperhelm uit Star Wars geveild voor 265.0…..
- Phil Collins opgenomen in ziekenhuis, maar verkeert niet in…..
- Amerikaanse zangeres Ciara wordt staatsburger van Benin: ‘G…..
- Pupillen kindertehuizen leren financiële vaardigheden via p…..
- Afro-afstammelingen in Amazonelanden beschermen milieu bete…..
- Opmerkelijk – Mokie, oudste paard ter wereld, op 40-jarige…..
- Stappen maken met ruimtelijke ordening..
- Karmische pedagogie cultiveert VHP; een vermaning voor nieu…..
- Informatiesessies in Coronie om jongeren bewust te maken va…..
- Vakbondsleider Hellings stapt naar Arbeidsinspectie na onts….
- Man bekent zijn moeder met bijl te hebben onthoofd in Helle…..
- WIST U DAT: Er in Oeganda fietsambulances zijn?..
- Natuurrampen hebben eerste helft 2025 131 miljard dollar sc…..