De 40-jarige visser A.E. meer bekend als “Pang” is vermoedelijk in de avond van donderdag 27 maart 2025, ter hoogte van double high bush dichtbij de monding van de Marowijne rivier over boord gevallen.
De kapitein van het schip D.R. (35) deed in de morgen van vrijdag 28 maart 2025, samen met vier bemanningsleden het politiebureau Nieuw Amsterdam aan voor het doen van aangifte omtrent het geval. Hij hield de politie voor dat er zes bemanningsleden waaronder het slachtoffer aan boord waren van het vaartuig. Op een bepaald moment werd hij door de visser A. in kennis gesteld dat ”Pang” niet meer op het vaartuig was. Een zoektocht samen met andere vissers die ook op de rivier voerden, leverde niet het gewenste resultaat op, waardoor zij besloten aangifte te doen bij het dichtstbijzijnde politiebureau.
Uit het voorlopige onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat het slachtoffer, de kapitein en drie andere bemanningsleden aan het uitrusten waren, terwijl het vaartuig door de visser A. werd bestuurd. Op een bepaald moment werd de kapitein wakker gemaakt door deze visser, aangezien de waterpomp los was geraakt. Na dit in orde te hebben gemaakt, nam de kapitein het stuur over en begaf de visser A. zich naar de ruimte waar de vier overigen nog aan het uitrusten waren. Bij die gelegenheid merkte de visser A. op dat zijn collega A.E. niet op het vaartuig was en stelde de kapitein en de overigen direct daarvan in kennis. Het is niet bekend bij de vissers welk moment “Pang” van het vaartuig is verdwenen.
Na een ingesteld onderzoek door de medewerkers van de Forensische Opsporing (F.O.) is de boot hangende het onderzoek door de politie in beslag genomen. Het onderzoek in deze zaak is overgedagen aan de afdeling Kapitale Delicten.
Visser vermoedelijk over boord gevallen; lichaam nog niet geborgen Korps Politie Suriname.
- Amerikaanse tarieven op Chinese schepen bedreigen Guyana’s …..
- Ook vandaag regen en onweer..
- 20-jarige aangehouden voor drugsbezit..
- Man slaat partner na ruzie over vermeende buitenechtelijke …..
- Positief bezoek minister Rubio probeert men te ondermijnen..
- Signalgate: “Topadviseur Trump gebruikte privé-Gmail voor r…..
- Bond Luchthavenbeheer wil garanties voor uitbetaling..
- Nationaal Leger voegt 31 commando’s toe aan elite eenheid..
- Buschauffeur overlijdt in ziekenhuis na verkeersongeval..
- Burgers ontstemd over ongevraagde plaatsing op VHP-kandidat…..
- Kandidaten eisen schrapping van VHP-lijst wegens ontbrekend…..
- Zes kandidaten willen van de VHP lijst in Sipaliwini..
- Verkiezingen verliezen geloofwaardigheid door politieke inv…..
- Medewerkster doet aangifte tegen directeur Toerisme wegens …..
- Situatie bij Esther Stichting blijft ongewijzigd en zorgwek…..
- Nieuwe brugconstructie in Suriname is conform international…..
- Baitali in beroep bij IDB tegen gunning infrastructureel we…..
- BEP houdt trainingssessie voor haar DNA-kandidaten..
- Bond luchthavenbeheer stelt ultimatum tot vrijdag; heft act…..
- Normale afhandeling van SLM vluchten ..
- Baitali verzet zich tegen ‘oneerlijke gunning’ infrastructu…..