Ter voorbereiding op de aankomende handelsmissie naar Suriname, organiseerde de Amerikaanse ambassade in Paramaribo op woensdag 12 maart, in samenwerking met het U.S. Department of Commerce, een webinar. De sessie trok de aandacht van ongeveer 50 Amerikaanse bedrijven die interesse hebben in zakelijke kansen in Suriname. De bijeenkomst werd geopend door de Amerikaanse ambassadeur Robert Faucher, die de mogelijkheden voor zakendoen in Suriname benadrukte. Vervolgens gaf Jeffrey Toward, general manager van Apache, een uiteenzetting over de investeringskansen in het land op basis van de ervaringen van zijn bedrijf in Suriname.
Namens de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) namen ondervoorzitter Mervel Kotzebue en directeur Kamlesh Ganesh deel aan het panel. Zij gaven inzicht in het Surinaamse ondernemersklimaat en bespraken de mogelijkheden voor samenwerking tussen Surinaamse en Amerikaanse bedrijven.
Het webinar vormde een belangrijke stap in de voorbereiding van de handelsmissie. Amerikaanse bedrijven kregen een beter beeld van de marktdynamiek en zakelijke mogelijkheden in Suriname. De VSB blijft zich inzetten voor de bevordering van internationale handel en investeringen en kijkt uit naar een verdere samenwerking met Amerikaanse bedrijven.
The post Vijftig Amerikaanse bedrijven hebben interesse in Suriname ..
- President Santokhi: VHP is de beste keuze en de enige optie..
- Districtscommissarissen luiden noodklok: “Geen subsidie, ge…..
- Man aangehouden voor drogeren ex-collega..
- Nieuwe districtscommissarissen voor Saramacca en Coronie..
- Plantageboedels..
- CSIS: Maduro volgt tactiek Putin in grensgeschil met Guyana..
- Regering zet belangrijke stap voor duurzaam behoud van publ…..
- Man verwondt broer met kapmes; verdachte aangehouden..
- Hoveniers succesvol opgeleid in Coronie en Nickerie..
- Nieuwe dc’s uit VHP gelederen voor Saramacca en Coron…..
- Lyrics Colonel brengt weer nummer uit met Jayh..
- Nog geen verdachte in beeld na moord op Braziliaan in Grank…..
- Trump trekt beveiliging kinderen oud-president Biden in na …..
- Surinaamse gitarist Harold Biervliet overleden..
- Nieuwbakken leden versterken OKB..
- Vijftig Amerikaanse bedrijven hebben interesse in Suriname..
- A20 EN AANHANG..
- Santokhi vraagt nog een termijn om werk af te maken..
- CHof vleugellam; oproep van Stichting 8 December..
- Vrouw vermoedelijk gedrogeerd..
- Laurens Neede: ‘Deze president kan geen land besturen’..