PARAMARIBO — “Het verlies van een jong leven laat een leegte achter die met geen woorden te vullen is.” Onder meer met deze woorden betuigt het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (OWC) zijn medeleven aan de ouders en overige nabestaanden, medeleerlingen en het personeel van Mulo Hockeystraat na het tragische heengaan van de vijftienjarige R.H. Hij is vrijdag uit het leven gestapt. “Moge de nagedachtenis aan deze leerling een bron van troost zijn voor allen die hem hebben gekend”, aldus het ministerie.
Het Korps Politie Suriname bevestigde vrijdagavond op zijn website het overlijden van de leerling. “Volgens het voorlopige onderzoek zou het motief verband hebben met problemen in de familiesfeer. De politie doet nog onderzoek naar de exacte toedracht”, wordt aangegeven. Het lichaam van de tiener is intussen geborgen uit de Surinamerivier en in opdracht van het Openbaar Ministerie door de politie in beslag genomen in verband met het onderzoek.
“Het verlies van een jong leven laat een leegte achter die met geen woorden te vullen is”OWC
OWC stelt in zijn verklaring dat dit ingrijpende voorval eraan herinnert hoe belangrijk het is om oog te hebben voor het welzijn van onze kinderen en jongeren. Het ministerie belooft zich te zullen blijven inzetten voor het versterken van de mentale gezondheidszorg in het onderwijs, zodat leerlingen in een veilige en ondersteunende omgeving kunnen opgroeien en zich ontwikkelen.
- Suriname derde grootste offshore olie-investeringsbestemmin….
- Minister Pokie: vervuild sociaal bestand bevat soms zelfs a…..
- Weetje van de dag – Vandaag in 1914: Panamakanaal open voor….
- Franse luchtverkeersleider geschorst die ‘Free Palestine’ ….
- President Peru verleent oud-militairen pardon voor mensenre….
- Mexico zet 26 hooggeplaatste kartelleden uit die door VS ge….
- Surinaamse Boksbond werft boksers..
- OS Kampong Baroe wint knutselwedstrijd gebouwd erfgoed..
- Abiamofo: extreem lage waterstand en hogere kosten drukken …..
- Eminem rapt woorden op ‘silver’ die niemand kan negeren.
- Ice Spice’s ‘mom’ steelt de show met nieuwe virale se….
- Katy Perry beboet voor filmen in beschermd Spaans duingebie….
- Emanuel Pinas heeft onlangs een nieuwe single ‘Sakafasi’ ui….
- O.S. Kampong Baroe wint landelijke knutselwedstrijd..
- Het Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 augustus….
- Manege Ponderosa Suriname neemt succesvol deel aan wedstrij…..
- Prijzen vrijdag 15 augustus 2025.
- “Een business hebben betekent veel, maar je karakter beteke….
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal voor een maand aangehouden..
- Amerikaanse ambassadeur Faucher: ‘Sterke en goede relatie S…..
- Currie: tekort aan vakleraren pas over twee jaar opgelost..