Suriname is vijf advocaten en een kandidaat-notaris rijker. In de zittingszaal van het Hof van Justitie beëdigde hofpresident Iwan Rasoelbaks op woensdag 20 augustus eerst mr. Joyce Foort, mr. Ravi Ramnares, mr. Ananbahadoer Randhirising, mr. Pravesh Mathoera en mr. Steven Jakaoemo tot advocaten bij het Hof van Justitie. Daarna nam hij de eed af van kandidaat-notaris mr. K. Soekhal.
In zijn toespraak wees de president van het Hof op de kernwaarden uit de eedsformules die gelden voor de advocaten: toewijding, integriteit en deskundigheid. De kernwaarden die gelden voor de kandidaat-notaris zijn: eerlijkheid, onzijdigheid en geheimhouding. De beëdiging van deze jonge professionals onderstreept volgens mr. Rasoelbaks opnieuw de voortdurende groei van de juridische gemeenschap in Suriname. Hun aantreden zorgt ook voor versterking van het recht aan de samenleving.
De vijf beëdigde advocaten en de kandidaat-notaris blikten in hun dankwoord terug op hun weg naar de balie. Trots en dankbaar dat zij deze mijlpaal hebben behaald, beloofden zij de samenleving naar eer en geweten te zullen dienen. Met de eed hebben zij zich verbonden aan de waarden die het fundament vormen van een rechtvaardige samenleving.
De hofpresident, de procureur-generaal, mr. Garcia Paragsingh en de deken van de Surinaamse Orde van Advocaten, mr. Ellison Fraenk, drukten de beëdigden op het hart om hun werk als advocaat te allen tijde naar eer en geweten te doen. Ook de kandidaat-notaris kreeg dat advies, maar dan van hofpresident Rasoelbaks en mr. D. Kalisingh, de voorzitter van de Surinaamse Notariële Beroepsorganisatie. Na hun beëdiging kregen de zes beëdigde juristen felicitaties van collega’s, patronen, familie en vrienden.
The post Vijf advocaten en een kandidaat-notaris beëdigd bij Hof van Justitie ..
- NPS-parlementariër Fatehmahomed: “Gronduitgifte moet altijd….
- Van vergissing naar gewoonte: politiek in herhaling.
- Suriname 2.0: Minister Baasaron schetst koers voor economie….
- Werkgroep ingesteld voor oplossen urgente kwesties luchtvaa…..
- Werkzaamheden aan Brantimakaweg – bouw van een zeedijk..
- Kunstenaar en kunstdocent Leon Siesa: ‘Ik waardeer wie ik b…..
- Adhin verwacht toelating van Santokhi tot DNA na reces..
- Amerikaanse oorlogsschepen kloppen aan bij Venezolaanse kus….
- Trump vormt nu belangrijkste obstakel voor Gaza-gijzelingsd….
- Zero tolerance met gaten in het net.
- Minister Ramsaran: “Nationaal Leger moet ook een maatschapp….
- Directoraat Volkscommunicatie meldt reeks wijzigingen op ‘g….
- Prijzen vrijdag 22 augustus 2025.
- Regering grijpt in: percelen Reeberg terug bij gedupeerden..
- Somohardjo: “Minister zal kwestie Reeberg 100 procent corri…..
- Dagblad Suriname, vrijdag 22 augustus 2025.
- Leerkrachten binnenland delen knelpunten met minister Curri…..
- Onderwijs werkt aan permanent draaiboek voor start schoolja…..
- Gepensioneerden SLM vestigen hoop op president..
- Toekomst Suriname ligt op het water..
- Ministerie van BiZa werkt aan finalisering beleidsplan..