Suriname is vijf advocaten en een kandidaat-notaris rijker. In de zittingszaal van het Hof van Justitie beëdigde hofpresident Iwan Rasoelbaks op woensdag 20 augustus eerst mr. Joyce Foort, mr. Ravi Ramnares, mr. Ananbahadoer Randhirising, mr. Pravesh Mathoera en mr. Steven Jakaoemo tot advocaten bij het Hof van Justitie. Daarna nam hij de eed af van kandidaat-notaris mr. K. Soekhal.
In zijn toespraak wees de president van het Hof op de kernwaarden uit de eedsformules die gelden voor de advocaten: toewijding, integriteit en deskundigheid. De kernwaarden die gelden voor de kandidaat-notaris zijn: eerlijkheid, onzijdigheid en geheimhouding. De beëdiging van deze jonge professionals onderstreept volgens mr. Rasoelbaks opnieuw de voortdurende groei van de juridische gemeenschap in Suriname. Hun aantreden zorgt ook voor versterking van het recht aan de samenleving.
De vijf beëdigde advocaten en de kandidaat-notaris blikten in hun dankwoord terug op hun weg naar de balie. Trots en dankbaar dat zij deze mijlpaal hebben behaald, beloofden zij de samenleving naar eer en geweten te zullen dienen. Met de eed hebben zij zich verbonden aan de waarden die het fundament vormen van een rechtvaardige samenleving.
De hofpresident, de procureur-generaal, mr. Garcia Paragsingh en de deken van de Surinaamse Orde van Advocaten, mr. Ellison Fraenk, drukten de beëdigden op het hart om hun werk als advocaat te allen tijde naar eer en geweten te doen. Ook de kandidaat-notaris kreeg dat advies, maar dan van hofpresident Rasoelbaks en mr. D. Kalisingh, de voorzitter van de Surinaamse Notariële Beroepsorganisatie. Na hun beëdiging kregen de zes beëdigde juristen felicitaties van collega’s, patronen, familie en vrienden.
The post Vijf advocaten en een kandidaat-notaris beëdigd bij Hof van Justitie ..
- Samenwerking cruciaal voor gezondere toekomst..
- Juspol-minister Monorath bij Hof van Justitie: ‘Waarborgen …..
- VES: “President Simons moet fiscale discipline waarmaken…..
- Cuba wil sterkere positie Spaans in Surinaams onderwijs..
- TCT-minister en IDB-delegatie bespreken urgente onderwerpen…..
- Zorgovereenkomst zorgt voor debat in De Nationale Assemblee..
- Minister GBB werkt aan ontsluiting naar gebieden van uitgeg…..
- George Ramjiawansingh laat onuitwisbare stempel achter op S…..
- Voormalig coalitie-DNA-lid tankte voor SRD 165.000 gratis b…..
- Hof van Justitie legt nadruk op toegankelijke rechtspraak i…..
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal tijdelijk stilgelegd..
- Tiener ingesloten wegens oplichting en verduistering..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Paramaribo 9-8-2025..
- Maandelijks overleg korpsleiding en politiebond..
- VS-mensenrechtenrapport Suriname 2024: Rechten op papier, k…..
- Hoofd Examenbureau roept op tot rust en focus voor 1200 AVO…..
- ‘Ik ben in mijn goede naam en eer aangetast’, zegt Gangabis…..
- DNA keurt Begroting 2025 goed..
- Robinhood-trainer Gödeken: ‘We weten wat de kansen en bedre…..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..