PARAMARIBO — M.S. (18 jaar), J.M. (24). S.G. (2) en M.P. (28) zijn donderdag door een gemengd team van het Korps Politie Suriname in de boeien geslagen. De vier mannen worden ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij een gewapende roofoverval woensdag aan de Ginostraat.
Op zijn website schrijft het KPS dat uit het voorlopige onderzoek naar voren is gekomen dat twee gemaskerde en gewapende mannen woensdag door diefstal middels geweldpleging in de woning aan de Ginostraat een kluis met sieraden, horloges en een groot geldbedrag buit hebben gemaakt.
De politie van Geyersvlijt kreeg de melding van de gewapende roofoverval binnen en was belast met het onderzoek. Na speurwerk werden de twee verdachten en nog drie anderen personen in een appartement aan de Rosalinastraat aangetroffen. Uiteindelijk werden M.S., J.M., S.G. en M.P. in verzekering gesteld na overleg met het Openbaar Ministerie.
Het KPS meldt dat een deel van de buit in het appartement werd teruggevonden. De politie legde verder beslag op het voertuig waarmee de verdachten de roofoverval hebben gepleegd. De wagen was ook aan de Rosalinastraat.
- Claudie Sabajo wil recht doen aan elke stem in Suriname..
- Caribische landen willen handel met Afrika fors uitbreiden.
- AfriCaribbean Trade and Investment Forum 2025 officieel van…..
- Stephen Tsang nieuwe minister van Openbare Werken en Ruimte…..
- Commissie Monumentenzorg betreurt voortzetting sloop pand N…..
- Minister Tsang: “We gaan niemand straffen”..
- Parlement aangevuld met 8 parlementariërs..
- Zoon van Brunswijk verdacht van verduistering graafmachine..
- Pokie pakt problemen rond Monikarta aan..
- Adhin: spoedvergadering over toelating nieuwe leden was rec…..
- Gezin verliest woning en inboedel bij felle brand.
- Vier Surinaamse studenten behalen artsendiploma in Cuba..
- Kampoe wint nipt van Friends in spannende wedstrijd..
- Stephen Tsang weer terug als minister..
- Tsang heeft nog een ‘appeltje te schillen’ met de oppos…..
- Korpschef Isaacs weerspreekt beweringen Van Dijk-Silos..
- DNA-lid Sampie: ‘Mijn afwezigheid in parlement had niets te…..
- Onze president is niet ceremonieel..
- WANNEER BREKEN WE DEZE BOUWVAL..
- Scherpe kritiek op KPS: ‘Het systeem is ziek..
- Stephen Tsang beëdigd als minister OW..