Een gemengde eenheid van het Korps Politie Suriname heeft in het weekend van vrijdag 4 april j.l. diverse invallen gedaan op locaties waar er volgens binnen gekomen informatie drugs wordt verhandeld. Voorts zijn op verschillende tijdstippen op diverse locaties algehele veiligheidscontroles uitgevoerd.
In de omgeving van de Rene de Rooystraat zijn op vrijdag 4 april twee broers F.O. (33) D.O. (36) aangehouden. Op de verdachte F.O is aangetroffen en inbeslag genomen 26 gram sukru; 40 gram XTC tabletten; 13 gram hasj; 380 gram marihuana; 2 fijn wegers; 5 slofs sigaretten van het merk Tradition; twee cellular van het merk Samsung en een gelds bedrag. Op de verdachte D.O. werd niets ter zake dienende aangetroffen en werd heengezonden.
In de omgeving van de Big Jones straat is de verdachte A.T. aangehouden met in zijn bezit een hoeveelheid marihuana; cocaïne ; Hasj; fijn wegers en verpakking materiaal.
Op zondag 6 april 2025 is, in de omgeving van de Jeroen Boschstraat, de verdachte S.B. (36) aangehouden met in zijn bezit 8.2 gram cocaïne; 21.1 gram sukru; 46.7 gram marihuana;12.6 gram Hasj; 4.75 gram cocaïne; 2 stuks XTC tabletten; 9 fijn wegers; 50 pakken vloeipapier; een IPhone XS; cellulair van het merk Samsung; een jacht geweer met afgezaagde loop; een laptop van het merk Asus; een boor machine van het merk Vidoo en een gelds bedrag. De verdachten F.O., A.T. en S.B zijn na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. De verdachte S.B is behalve overtreding Wet Verdovende Middelen ook ter zake overtreding vuurwapenwet ingesloten.
Vier verdachten aangehouden bij drugsinvallen; een hunner heengezonden Korps Politie Suriname.
- Condor en Yelyco in U19-meisjes volleybalfinale..
- Laptop, paspoorten en paspoortaanvragen verdwenen bij inbra…..
- Regering kent ambtenaren tijdelijke uitkering toe van SRD 1…..
- Regering geeft ambtenaren SRD 1.500 in april en mei..
- Regering geeft ambtenaren en gelijkgestelden in april en me…..
- VSB merkt beleidsmatige stuurloosheid inzake koersstijging..
- Van Dijk-Silos: Vervanging Belfort niet op basis van 137 li…..
- Inbraak bij CBB kan voor nog meer ruis zorgen in verkiezing…..
- OKB vraagt Santokhi om maatregelen na partijpolitieke deeln…..
- Drukproces oproepingskaarten gestart..
- OKB vraagt president maatregelen te treffen in case Wendy J…..
- Militaire vakbond toont eensgezindheid en dringt aan op str…..
- REKENKAMERVERSLAG 2024 REDEN TOT HOOP..
- Hess gaat niet-ontwikkelde olieconcessies teruggeven aan Gu…..
- OKB wil maatregelen tegen CHS-ondervoorzitter Jap-A-Joe..
- Politieke inmenging bij verkiezingen onacceptabel, stelt On…..
- Alcohol..
- Reactie op: ‘Kookvideo met mogelijk grote gevolgen…..
- Politie Santodorp beëindigd 6- jarige vete tussen jeugdigen…..
- Edward Belfort wordt toch van kandidatenlijst NDP geschrapt..
- Donnevan Rellum schiet Transvaal vanaf de witte stip langs …..