PARAMARIBO — M.K. (45), A.J. (26), R.H. (49) en M.T. (35) zijn na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld door de politie. De vier mannen, allen aangehouden door het Regio Bijstandsteam Paramaribo, hebben zich aan verschillende strafbare feiten schuldig gemaakt.
M.K., A.J. en R.H. werden vrijdag in drie afzonderlijke zaken gearresteerd. M.K wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan diefstal middels braak. A.J. wordt verduistering en het aannemen van een valse hoedanigheid verweten, terwijl R.H. zich vermoedelijk schuldig heeft gemaakt aan bedreiging met enig misdrijf tegen het leven gericht en schennis der eerbaarheid. De afdeling Kapitale Delicten zet het onderzoek voort.
M.T. werd zaterdag op zondag aan de Eugène Albert Gesselstraat in een grijze wagen gesignaleerd. Tijdens het doorzoeken van de auto stuitten de wetsdienaren op een Glock met 24 scherpe patronen. Aangezien de verdachte geen vuurwapenmachtiging kon overleggen, werd hij aangehouden en vervolgens voorgeleid op Bureau Nieuwe Haven. Hem is overtreding van de Vuurwapenwet ten laste gelegd.
- DNA weer compleet met toetreding Cyrano Asoiti..
- Ministerie EZ en delegatie CARICOM bespreken investeringsmo…..
- Mottley juicht initiatief ‘Royalties Voor Iedereen’ toe..
- Triomfantelijke Trump belooft krachtpatser bij terugkeer in…..
- Ontsnapte arrestant na maanden weer opgepakt..
- Elon Musk en oud-presidenten bij inauguratie Trump..
- Telesur-mast te Pakira omgevallen na vandalisme..
- 25-jarige laat leven na vechtpartij; verdachte aangehouden..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- CHS-voorzitter Punwasi over tweede werksessie met stembuspe…..
- Minister Nurmohamed wijst op belang vreedzame verkiezingen..
- Trump gaat op eerste dag als president 200 decreten uitvaar…..
- NA KERMISTERREIN, NU PARKEERTERREIN?..
- SURINAAMS VOORDEEL BOVEN PARTIJEN..
- Santokhi: “VHP enige optie om het landvooruit te brengen…..
- Investeringsklimaat van Suriname enorm verslechterd..
- Tractorbestuurder die betrokken was bij dodelijke aanrijdin…..
- Droogte stuwmeer legt ook scholen Brokopondo plat..
- Minister Sewdien wil spoedige start markoesafabriek..
- Hamas laat gijzelaars vrij, Israël laat Palestijnse gevange…..