PARAMARIBO — M.K. (45), A.J. (26), R.H. (49) en M.T. (35) zijn na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld door de politie. De vier mannen, allen aangehouden door het Regio Bijstandsteam Paramaribo, hebben zich aan verschillende strafbare feiten schuldig gemaakt.
M.K., A.J. en R.H. werden vrijdag in drie afzonderlijke zaken gearresteerd. M.K wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan diefstal middels braak. A.J. wordt verduistering en het aannemen van een valse hoedanigheid verweten, terwijl R.H. zich vermoedelijk schuldig heeft gemaakt aan bedreiging met enig misdrijf tegen het leven gericht en schennis der eerbaarheid. De afdeling Kapitale Delicten zet het onderzoek voort.
M.T. werd zaterdag op zondag aan de Eugène Albert Gesselstraat in een grijze wagen gesignaleerd. Tijdens het doorzoeken van de auto stuitten de wetsdienaren op een Glock met 24 scherpe patronen. Aangezien de verdachte geen vuurwapenmachtiging kon overleggen, werd hij aangehouden en vervolgens voorgeleid op Bureau Nieuwe Haven. Hem is overtreding van de Vuurwapenwet ten laste gelegd.
- Muziekschool van Wageningen vernoemd naar Willy King..
- Bedrukte stemming bij viering Chinees Nieuwjaar..
- Stiefvader voor de rechter wegens verkrachting..
- ASOCIAAL VUILSTORTEN MOET OPHOUDEN..
- Militair die cocaïne wilde posten na zes maanden aangehoude…..
- Stibula organiseerde workshop over pesten en zelfacceptatie..
- Veel bewolking, maar ook veel regen..
- Colombia weigert deportatievluchten uit VS, Trump reageert …..
- Kans op plaatselijke matige buien en windstoten..
- Purcy Iwan Esajas (75) Amsterdam 22-1-2025..
- Lielia Amalia Arlaud (90) Paramaribo 19-1-2025..
- Trump legt Colombia sancties op na weigering deportatievluc…..
- Oude sluisdeuren in Commewijne vervangen..
- Inbreker in de kraag gevat..
- VIDS initieert landelijk project voor bescherming landrecht…..
- Suriname ongeslagen kampioen Tri Nations Cup..
- Alternatief 2020 lanceert verkiezingscampagne in Paramaribo..
- Rusland reageert op kritiek rond zijn leiderschap; ‘kijk na…..
- De vele molenstenen om Santokhi’s nek (3)..
- Luchthavenbeheer verwacht meer vliegverkeer in 2025..
- Minister Landvreugd: Beweringen berusten niet op waarheid..