MARIËNBURG — Nadat in juli aangifte werd gedaan, heeft de politie van Mariënburg in de tweede week van augustus vier verdachten aangehouden in een zedenzaak, waarbij een minderjarig meisje is betrokken. R.L., R.K., N.S. en D.R. zijn overgedragen aan de politie van Jeugdzaken in verband met het verdere onderzoek. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn alle vier in verzekering gesteld. Het Korps Politie Suriname (KPS) schrijft dinsdag op zijn website niet uit te sluiten dat er meerdere aanhoudingen volgen.
In juli merkte een tante op dat haar minderjarig nichtje zich vreemd gedroeg en ontwijkende antwoorden gaf op haar vragen. De argwaan werd groter toen N.S., die later één van de verdachten bleek te zijn, een zak met condooms aan de tante overhandigde. Op de vraag waar hij de condooms vandaan had, gaf hij geen antwoord. Wel verklaarde hij dat hij het meisje had zien binnengaan in een verlaten woning met een onbekende man.
De tante vroeg N.S. om samen met haar aangifte te doen bij de politie, maar hij weigerde, volgens het KPS omdat hij wist dat hij zelf ook werd gezocht. Met de informatie van de tante ging de politie van Mariënburg aan de slag. Kort na de aangifte werden de eerste twee verdachten – R.L. en R.K. – aangehouden. Later werden ook N.S. en D.R., beiden negentien jaar, opgespoord en gearresteerd.
- Simons onbiedt pres-com SLM na schorsing Gonesh..
- Simons: ‘Gronduitgiftes van afgelopen jaren zijn onrechtmat…..
- Albert en Xaviera..
- KPS presenteert veiligheidsbeleid: ‘Politie vanaf nu zichtb…..
- Vier aanhoudingen in Commewijne na aangifte in zedenzaak.
- Vier aanhoudingen na aangifte zedenzaak..
- Verkeerscontrole op Kennedyweg in Para.
- SLM schorst Gonesh na meldingen van onregelmatigheden..
- BREAKING — SLM-directeur Gonesh voor twee maanden geschor…..
- Consumentenprijzen in juli 10% duurder dan een jaar eerder..
- Vier aanhoudingen in Commewijne na aangifte zedenzaak.
- Transparantie moet consequent..
- Minister Pokie wil snel wetgeving en voorzieningen voor men…..
- RvC SLM schorst waarnemend directeur Steven Gonesh wegens o…..
- ABS: Inflatie juli 2025 stijgt met 10 procent.
- India zegt dat niemand gedwongen wordt geraffineerde Russis….
- Zeggen: ‘geopende sollicitaties kabinet een historische sta…..
- Ecuador onderschept 10,3 ton drugs op zee met steun Kustwac….
- Zeker 18 mensen gedood en tientallen gewonden bij twee aans….
- Nationale HIV-richtlijnen versterkt in Suriname.
- Brazilië wil elektriciteitscentrales vragen bod uit te br….